logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky vývoje a programování

🖥️ 🌐 Webové stránky a e-shopy na míru, mobilní iOS / Android aplikace, webové aplikace, UI/UX, Design a branding

hourglass
Skončil
15.08.2020 v 12:39
Prodejce
A
18.10.


Nabízíme vývoj Vašeho projektu na míru. Zajímáme se o realizace webových stránek, e-shopů, mobilních a webových aplikací – postaráme se o Váš celkový digitální obsah. Umíme dodat logo, návrh, nebo celý projekt od A – Z.

Vše, co tvoříme je vždy na míru Vašim požadavkům, tak aby odevzdaná práce odpovídala přesně Vašemu oboru podnikání. Vždy projekt směrujeme tak, aby Vám pomohl uspět a neutrhnuli jste si na internetu ostudu.

Pro realizaci používáme nejnovější technologie a nebojíme se tvořit projekt žádných rozměrů. Máme za sebou velké projekty, kde jsme nabrali bohaté zkušenosti. Naše projekty jsou vždy svižné, stabilní a dlouhodobě udržitelné.

Víme, že vizuální stránka Vašeho projektu je extrémně důležitá důležitá. Proto dodáváme návrhy s ohledem na zákazníka, víme, co funguje a co ne. Váš projekt navrhneme dle posledních trendů.

Zajistíme, aby pro Vás byla následná správa Vašeho projektu co nejsnažší. Naučíme Vás, jak projekt spravovat a předáme vám know-how, které vám ukáže správné metody správy obsahu.www.upvay.com
info@upvay.com