logo

Specialista na Online Marketing včetně grafiky za nízkou cenu

hourglass
Končí
14.08.2020 v 19:34
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
25.7.
Dobrý den,
mám teď volnější kapacitu a proto hledám práci. Nebráním se jak krátkodobé (jednorázové) tak i dlouhodobější spolupráci. Zaměřuji se především na online marketing. Ničemu se nebráním, stále sbírám zkušenosti a jsem otevřený novým věcem. Online marketingu se věnuji přes 5 let - spravoval jsem sociální sítě jak neziskovým organizacím, kde kromě obsahu bylo převážné zaměření na eventy. Dále studentskému baru v Brně na obdobné pozici.

Zkušenosti mám však i z větších firem, kde jsem aktivně spravoval a tvořil webové stránky, eshop přes platformu WIX a věnoval se marketingovým kampaním. Samozřejmě Business manager pro mě není cizí slovo. Kromě marketingu ale můžu nabídnout i to, že plně ovládám práci s Adobe illustratorem, InDesignem, GIMPem a základ ve Photoshopu. Mimo jiné vám dokážu připravit skvělé prezentace v Prezi, jednodušší animované posty na sociální sítě, GIFy, práce s Canvu je samozřejmostí. Ale není pro mě problém i infografika (ať už animovaná či ne).

Sháním projekty formou Home-office, ohodnocení pro mě není zrovna určující, záleží na činnosti a stále se v marketingu řadím spíše mezi zkušenějšího juniora, takže nemám přehnané nároky.

Budu se těšit na Vaše zprávy
Martin Daněk(V případě zájmu rád zašlu svou práci a životopis)