logo

Dodávání tipů na potenciální zákazníky - podnikatelský klub

hourglass
Končí
10.07.2020 v 00:14
biders
0% odezva
1 zájemce
Prodejce
A
12.6.
Poptávající preferuje
Poměr cena/výkon
Rozpočet
2 - 10 tisíc Kč
Rozsah
Získávání zákazníků
Dobrý den,

Máte klienty nebo třeba známé z řad podnikatelů (OSVČ i firem) a rádi jim doporučíte užitečný produkt či službu? Pokud ano, ráda bych vám nabídla možnost spolupráce ve formě doporučování nových klientů (členů).

V současné době působím jako Ředitelka CCT Club Praha a okolí ve společnosti Czechh Cool Trade. Náš firemní klub Czech Cool Trade spojuje podnikatele, kteří mají zájem se rozrůstat, vzájemně spolupracovat, získávat snadněji nové zakázky a klienty a předávat si zkušenosti. Zároveň podnikatelům v rámci členství nabízíme rovněž marketingovou a obchodní podporu, aktivní monitoring dotací na míru potřebám klienta a rovněž poradenství a konzultace týkající se dotací a financování podnikání.

Co se od Vás čeká?

Postačí, že se klientovi, u kterého máte za to, že by uvítal některou z forem podpory (téměř každý hledá nové zákazníky či dodavatele nebo řeší marketing či finance) stručně zmíníte o této možnosti a požádáte ho o souhlas s předáním kontaktu za účelem nezávazného setkání a představení možností spolupráce v rámci klubu. Kontakt na klienta mi následně stačí zaslat, ostatní již zařídíme Za tip na klienta, který se stane členem klubu, vám náleží odměna ve výši 2000 Kč, maximální výše odměny není nijak omezena. Doporučovat můžete klienty nejen z Prahy, ale fakticky z celého území Čech, nikoliv však z Moravy (zde působí kolegové).

Pokud vás tato možnost spolupráce zaujala, neváhejte mě kontaktovat na níže uvedených kontaktech, vše s vámi ráda proberu buď online anebo osobně v mé kanceláři v Praze.

JUDr. PhDr. Melinda Vrajíková, LL.M.
vrajikova@cct.cz
+420 705 105 351