logo
03.06.2020 14:41
1
zdravim,

vyrabime a rozvazime po Praze Krabickove diety, na hubnuti, zlepseni alergii, na nabirani svalu.
Prosim puste se se do me. :] Zatim to jede na wixu, tak to neni ideal. No tak ale aspon jidlo mame lepsi nez web.

Lowcarb, Whole30 - krabičkové diety s výsledky | Praha | Nutric Bistro

Diky za kritiku, David
03.06.2020 15:10
2
Na web jako takový nekoukám. Důležitý je marketing, sociální sítě. Optimalizace rozvozu, systém na efektivitu a sběr objednávek.
03.06.2020 18:50
3
Z hlediska technologií:
- otřesný
- respo nefunguje dobře, prakticky vůbec (web má 2 verze),
- 3,5 MB na mobilu https://www.nutricbistro.cz/firemni-stravovani je brutální
- nejhorší je, že největší soubory jsou JS (4)

V takovém stavu předat web klientovi bych se asi neopovážil ...

Z hlediska designu:
- jako nápad dobrý, slušnej začátek
- akorát je prostě hrozně vidět, že to dělá lajk ... prostě na styl pejsek a kočička dělali dort
- 1 z asi 10 fontů na webu nemá české znaky "zaČít" tam úplně vidím to "Č" v jiném fontu
- je to hrozně chaotický všechno
- hrozně moc textu
- menu pod obsahem https://www.nutricbistro.cz/product-...eta-na-zkousku
- https://www.nutricbistro.cz/otazky-odpovedi .... zkus proklikat

Textace
- hrůza a děs
- "Pro vyhledávání v mapě klikněte na ikonku "[]" vpravo nahoře."
- "pomůžou zhubnout"
- "Ceník prémiového krabičkového stravování" ... já chápu, že se chcete pyšnit, ale rvát slovo "premium" všude neznamená, že to prémioví je / bude
- "3 jídla: sn+ob+ve"
- "pomáhá zlepšovat naše vlastní zdravotní problémy" ... ????
- "Reálné výsledky tohoto způsobů stravování jsou ověřena zkušenostmi statisíci lidí po celém světě"

Já fakt rozumím, že investice do webu se někomu může zdát vysoká. ALE prodávat premium, pindat o premium na celý webu a pak přijet na schůzku ve Favoritu, kterej se stova plouží, prostě neodpovídá tomu očekávání zákazníka.

Když chci prodávat premium, musím tak fungovat.
03.06.2020 20:24
4
web nuda. určitě bych tady nenakoupil
menu se překrývá s větou "výjimečně dobré a zdravé"

Nutrical Demo1 – Nutrition Health and Diet WordPress Theme
http://nutrical-demo.creativesplanet...1/homepage-02/

tady jsou krásné šablony na kterých by stránka narostla o 1000%
Mildhill - Organic and Food Store Theme Preview - ThemeForest
03.06.2020 22:06
5
Vlezu tam, zaujme mne treba Fit nebo Vegetarian, chci rozkliknout, abych se dozvedel, o co tady vlastne jde (nejsem vyzivovy poradce, vubec se v oboru nepohybuju, potrebuju zakl. info). Rozkliknout nejde!
V tu chvili je to jednoduche rozhodovani: web k nicemu. Papaáá a...a odchazim
04.06.2020 07:09
6
Ako myšlienku firmy hodnotím veľmi dobre.
Určite má zmysel v tom pokračovať.
Samozrejme tie technické detaily musíte opraviť.
04.06.2020 07:36
7
Souhlasím se vším výše napsaným.
Web mě připadá jako shluk klíčových slov, bez zásadního. Jak se na to bude dívat zákazník. Překlíčováno. texty bez zájmu, tady se opravdu copík vyřádil.
Pro mobilní zařízení slabé.

Kdyby aspo bylo sladěno opticky. Zbytečně dlouhé, nic mě nenutí přejít k produktu.
Proč je na home skoro detailně popsán produkt? To přece lze přímo u produktu. Tohle mě má říct co? #bezcukru #bezlepku #bezmleka #bezlaktozy #bezpolotovaru #biomaso
Oranžově/hnědo/posrahttps://www.nutricbistro.cz/product-...eta-na-zkousku.. texty stojí také za zvážení.

Opět lakýrníci/email -:)
Objednal jsem si, snědl a nechutnalo mě. Chci peníze zpět - pošlete je? "Nabízíme 100% Garanci vrácení peněz bez otázek, pokud nebudete spokojeni."
Obchodně nezajímavé a drahé, přitom nejsnadnější cesta jak získat odběratele.
Tlačítka nalepená u textu.
a dál, a dál.........

Určitě by to chtělo víc zapracovat, idea správná a o zákazníky nemusíte mít nouzi. Stačí jim jen doladit.
05.06.2020 14:54
8
Achjo. Whole30 NENÍ DIETA. Když už nabízíte specializované potraviny pro specializované jídelníčky, měli byste si o těch jídelníčcích aspoň něco přečíst. Vlastně ani LowCarb není dieta. Právě weby jako tyto v lidech budí dojem, že W30 nebo LC jsou o nějakém strádání, přitom nejsou.

Pokud chcete dělat seriózní výživový byznys, tak doporučuju slovo "dieta" naprosto odstranit ze slovníku. Diety jsou nesmysl. Diety jsou krátkodové omezování se. Což znamená, že je to neudržitelné. Oproti tomu W30, LC i další stravovací styly jsou skutečně styly = udržitelné teoreticky po celý život. Koneckonců tímto stylem jsme jedli miliony let.

Na čistém W30 jsem vydržel téměř rok a naprosto v pohodě. Pak přišlo cestování po Číně, kde jsem ze stravovacích nároků slevil, protože čas byl pro mě cennější než hledání ideálních potravin. Pak jsem jel zase půlrok čistý W30 a v klidu. Až pak jsem si začal dávat třeba jednou dvakrát měsíčně výchylku (rýže, med, čokoláda). Teda pokud se mi chce. Nepotřebuju to, mám to spíš kvůli připomenutí emocí než kvůli chuti. Každopádně zhruba 3 roky už jedu nejméně 96 z 99 jídel měsíčně na W30. Tak dlouho nikdo žádnou "dietu" neudrží (ani kdyby ji prokládal cheat dayema).

Plus jak říkám, dieta je o strádání a hladu. W30 je o jedení plnohodnotných výživných potravin. Je to opak strádání. Denně člověk přijme tolik vlákniny co junk-foodář za týden. Nejde nebýt nasycený. A metabolismus dostane plnou škálu mikroživin ve vyváženém poměru. Takže tělo, do poslední buňky, naopak jásá a vzkvétá. Nazvat takový stav dietou je opravdu nešťastné.
05.06.2020 15:03
9
Původně odeslal lVlorf3us
Na čistém W30 jsem vydržel téměř rok a naprosto v pohodě.
Takže dieta fungovala?

Jinak na wixu jsem viděl i slušné weby, nevím jestli je to problém toho systému. Spíš vidím problém v tom, že někdo dal dohromady cosi, co připomíná spíš leták než web (mobilní verze neexistuje) a je plný pozoruhodných frází typu "začít vegetarián". Já příznivec krátkých text, ale to extrém.

Když jsem se podíval na recenze, tak vidím, že minimálně zákazníci bistra jsou spokojeni. Na tom webu to ale není moc poznat, musel jsem to hledat extra. Úvodní stránka by opravdu měla být takový rozcestník, je toho tam napsáno hodně a mám podezření, že ty texty jsou spíš pro vyhledávače než pro lidi. Minimálně doufám, že robot ocení texty o zvyšování sebedůvěry víc než já.

Přemýšlel bych, jak ten web postavil kolem již úspěšně běžícího bistra, a netvářit se jako nějaký léčivý program. Zkrátit, promyslet cestu zákazníka, a pak předělat.
05.06.2020 17:51
10
Původně odeslal lVlorf3us
Pokud chcete dělat seriózní výživový byznys, tak doporučuju slovo "dieta" naprosto odstranit ze slovníku. Diety jsou nesmysl. Diety jsou krátkodové omezování se. Což znamená, že je to neudržitelné. Oproti tomu W30, LC i další stravovací styly jsou skutečně styly = udržitelné teoreticky po celý život. Koneckonců tímto stylem jsme jedli miliony let.
já ale slovo dieta třeba chápu jako režim stravování, ať už je jakýkoliv s jakýmkoliv cílem, nikoliv jen něco redukčního a krátkodobého. Nejspíš nejsem sám, stravě v nemocnici se také řiká dieta, diety mám na služební cestě a zná je i Občanský zákoník jako příspěvek na stravování.
06.06.2020 18:55
11
Původně odeslal TomášX
já ale slovo dieta třeba chápu jako režim stravování ....
Anglicke slovo diet nelze prelozit otrocky jako dieta. lVlorf3us ma pravdu. Proste a jednoduse, pod pojmem "dietni jidlo" se rozumi jidlo nejak "ochuzene"

Jinak k tem prekladum: bohuzel je to skoro vzdy videt, ze jsou texty prelozeny (obecne mluvim o marketingovych textech, nejen o projektech ukazovanych na webtrhu v teto kategorii). Vetsinou se necha i dobre odhadnout, z ktereho jazyka ;-)
06.06.2020 19:33
12
Původně odeslal aheadnology
Anglicke slovo diet nelze prelozit otrocky jako dieta. lVlorf3us ma pravdu. Proste a jednoduse, pod pojmem "dietni jidlo" se rozumi jidlo nejak "ochuzene"
Setkávám se s tím slovem i v opačném významu, běžně se o tom bavíme jako o udržování určitých pravidel při stravování či stravacím režimu. Anglická wiki to vidí podobně jako česká, která ten termín chápe daleko šířeji. Obě zmiňují, že často se tím myslí redukční dieta, ale není to jediný význam i podle nich.


cs wiki
Dieta (z řeckého diaita, Δίαιτα – strava) je řízený příjem pokrmů a tekutin za účelem dosažení specifického cíle. Slovo dieta se může používat ve několika rozdílných významech: nemocniční (oficiální) diety, redukční diety na hubnutí, diety za účelem udržení nějakého zdravotního stavu, diety za účelem změny zdravotního stavu, diety jako dlouhodobého stravovacího systému (podepřený nějakým názorem nebo filozofií).

en wiki Diet
In nutrition, diet is the sum of food consumed by a person or other organism.[1] The word diet often implies the use of specific intake of nutrition for health or weight-management reasons (with the two often being related). Although humans are omnivores, each culture and each person holds some food preferences or some food taboos. This may be due to personal tastes or ethical reasons. Individual dietary choices may be more or less healthy.

en wiki Dieting
Dieting is the practice of eating food in a regulated and supervised fashion to decrease, maintain, or increase body weight, or to prevent and treat diseases, such as diabetes and obesity