logo

Plně automatický "odkazomat" | recepty-jidlo | od 1- korunky

recepty-jidlo.cz
hourglass
Končí
02.07.2020 v 22:17
biders
Vyhráva F*****k

Aktuální cena :
926

Váš příhoz
podporujeme automatické příhozy
?

Všechny příhozy jsou automatické, to znamená že zadáváte své maximum a aukční systém přihazuje za vás nejnižší možnou částku nutnou k vedení v aukci.

Pokud v aukci vedete, zadáním nového příhozu změníte výši svého maxima. Maximum lze upravovat směrem nahoru i dolů, nemůže být ale nižší než nový minimální příhoz.

Při příhozech v posledních minutách se aukce automaticky prodlužuje.

Prodejce
A+
Kontaktovat
20:55
Typ webu
Magazín
Unikátní návštevníci za posledních 30 dní
0
Čistý zisk za poslední kalendářní měsíc (Kč)
0
Téma
Jídlo
Dobrý den,
mám pro Vás zpravodaj ("odkazomat") www.recept-jidlo.cz, který je plně automatický. Web lze využít pro reklamy (Google AdSense apod.), u těchto webů bývá velká návštěvnost. Nemusíte se o něj starat, takové stránky umějí i vydělávat sami. Názvy příspěvků a krátké náhledy článků se ukládají na web, využívají se pro vyhledávače (SEO)

Změnit nebo přidat zdroje si můžete jednoduše sami v administraci. Zvládne i laik do pár minutek. Také je možno si nastavit jak staré články se mají automaticky mazat. Web neporušuje žádné pravidla, odkazuje pouze na články. Nové články se přidávají cca každých 10 minut.

Web je postaven na Wordpressu. Dokončen byl teprve nedávno, tudíž nemá žádnou propagaci. Po domluvě můžeme web upravit podle vašich požadavků.

Přeji příjemnou aukci :)

Prodej a tvorba výdělečných webů

www.projectdigital.cz