logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

Prodej webu Rousky.eu

Rousky.eu
hourglass
Skončil
15.06.2020 v 20:20

Vyvolávací cena :
15 000

Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
14:13
Prodám blog/web/předpřipravený eshop se zdravotní tématikou – Roušky.eu

Níže uvádím stručné informace.

Roušky, Respirátor FFP3, Antibakteriální mýdlo, Ochranný oblek, Dezinfekce…

Historie:
Doména je registrována více než 10 let – tuším, že se tu prodávala kolem roku 2009. Dle mých informací na ní vždy byli pouze roušky a další věci z tohoto segmentu.
Znovu je zprovozněna od 27.2.2020 – hosting nahrán přibližně o týden déle google analytics asi po 14 dnech. Jednou stránky spadli na více než 20 hodin.

Návštěvnost (Přibližně 1,5 měsíce – nebyl po celou dobu aktivní GA)
Návštěvy celkem: cca 110 000
Ogranic: cca 100 000 (65% seznam, 35 % google)
Direct: cca 4000
Ref: cca 3000

Do reklamy ani propagace nebyli investovány žádné finance – tzn. není třeba investovat cokoliv do reklamy.

Zobrazení stránek: cca 450 000
Míra opuštění: 50,2 %
Průměrná doba návštěvy: 2 minuty a více
Případné zobrazení Vašich produktů/affil/pozic či jiného: cca 2 000 000+ zobrazení

Alexa rank: https://www.alexa.com/siteinfo/rousky.eu
2 204 000

Využití:
1) Pokud se zabýváte distribucí podobného sortimentu, případně máte respirátory FFP3(Prodej je již legální), částka se Vám vrátí za několik dní (možná za odpoledne..), bez nutnosti investovat do reklamy. Vše připraveno - košík funkční, vyhledávání produktů, woocomerce - stačí přidat vaše zboží.

2) Affil případně reklama – závisí na Vašich schopnostech, předpokládám, že nižší desítky tisíc by neměli být problém bez větší aktivity, na podzim více.

3) Přesměrování na Vaše jiné projekty.

4) Možnost prodeje odkazů na stránky, individuální reklamy či si web nechat jen tak pro radost a prodat dále

Pozice ve vyhledávačích:
Seznam.cz: Konstantně první strana na několik dotazů, bez jakékoliv reklamy: jak prát rousky, jak vyvarit rousku, jak vyrobit rousku, rousky, test na koronavirus aj… vše hned na pozici za placenou propagací dle ceníku seznam.cz…
Google: Horší než seznam – kolem druhé strany a dále

Shrnutí: Pokud chcete prodávat sortiment této tématiky, je možné zprovoznit jako eshop během několika hodin, kompatibilní s woocommerce – stačí přidat vlastní zboží, implementovat platební bránu a prodávat. Spíše budete mít problém s dostatkem zboží…

Dají se samozřejmě zapnout sociální sítě, komentáře aj. za předpokladu, že budete mít dost věcí na prodej… Pokud víte co lidé hledají a máte čas aktualizovat nebo napsat nový článek, návštěvnost se standardně zvýší..

Výdaje na reklamu 0.

Všechny články jsou originální, fotky free, cca. 15 placených – vše součástí, přenechám i dalších cca. 10 hrazených nahraných v databázi.

Více informací případně ověření uvedených informací poskytnu vážným zájemcům, převod možné uskutečnit po přijetí platby, nejsou možné splátky aj.

V případě vašeho zájmu zajistím právní stránku převodu smlouvou.

Stránky jsou jednoduché, návštěvnost překvapí.

Pokud máte zájem prodávat co nejdříve a máte zájem o okamžitý převod případně individuální podmínky, kontaktujte mě do zpráv, uvidíme, co se dá dělat - přidám případně cenu kup teď. Preferuji seriózní zájemce, kteří mají zájem stránku využívat dlouhodobě a zabývají se stabilně prodejem či distribucí podobného sortimentu zboží.

Vyvolávací cena je pevná a neměnná.