logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej domén

HOMTOM.cz - populární značka mobilních telefonů

hourglass
Skončil
26.06.2020 v 19:40
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
3.7.
Nabízím k prodeji velice atraktivní doménu ___HOMTOM.cz___ s velkým obchodním potenciálem. Značka HOMTOM ( oficiální doména www.homtom.cc ) je čínská společnost, která se specializuje na výrobu smartphonů a příslušenství k nim. Firma byla založena v roce 2013 a aktuálně nabízí své produkty ve více jak 200 zemích světa včetně Evropy a USA. Značka HOMTOM má silnou základu uživatelů, kteří sledují jejich oficiální kanály na sociálních sítích. Komunita, která čítá téměř 100.000 uživatelů na oficiálním Facebook profilu a více jak 740.000 zhlédnutí na oficiálním YouTube kanálu je důkazem atraktivity této značky.


*logo má pouze ilustrační charakter, není součástí prodeje domény

Značka HOMTOM je v česku v tuto chvíli nováčkem na poli smartphonů a příslušenství což vytváří silný kupní potenciál pro případného prodejce této značky na CZ trhu. Pro koncové zákazníky jsou produkty značky HOMTOM atraktivní alternativou k zavedeným značkám s perfektním poměrem cena / výkon.Dle mé přibližné kalkulace se marže na těchto produktech pohybuje okolo 30-35% což je díky vyšším nominálním cenám v segmentu mobilních telefonů velice slušné číslo. Záleží také na vývoji cen konkurence, ke které budete nejspíše cenotvorbu přibližovat. V každém případě aktuální portfolio je více jak zajímavé!

Velkým benefitem této značky jsou také kvalitní marketingové materiály podporující prodeje této značky viz. níže uvedené bannery, rozsáhlá komunita na sociálních sítích, videoprezentace + globální oficiální webová stránka (jedná se pouze o demonstrativní příklad několika marketingových materiálů, celkově jich je mnohem více) :


Oficiální Facebook profil :
facebook.com/homtomchina

Oficiální YouTube kanál :
youtube.com/HOMTOMOfficial

Některá produktová videa :Některá unboxing videa :Produktové stránky :
Co konkrétně prodávám :
Kolik stojí provoz :
  • Doména ( 175,45 Kč vč. DPH / rok ) - aktuálně je uhrazená až do 24.10.2020.
  • Hosting Wedos.cz – není součástí prodeje a není podmínkou jej zřídit u společnosti Wedos.cz, výběr je čistě na Vás. Hosting není podmínkou pro držení domény.

Je možné na této doméně postavit kompletní eshop nebo příkladně mikrosajtu s odkazem na produkty u affiliate partnerů kdy budete realizovat příjem z partnerských prodejů ( zde bude nutné zřídit dodatečně hosting / najít vhodného affiliate partnera s produkty HOMTOM ) nebo ji přesměrujete na svůj již vytvořený eshop do sekce produktů HOMTOM.

Nabízím Vám tedy možnost získat zvučnou a jasnou doménu na produkty, které obchodně dávají smysl.

V kostce bych zmínil informace, které jsou zásadní..
  • Výborný poměr cena / výkon napříč celým portfoliem.
  • Vzhledem k absenci této značky na CZ trhu si můžete nastavit cenotvorbu dle libosti.
  • Rozumně široké portfolio produktů zastoupené v celém cenovém spektru.
  • Velký zájem ze strany koncových zákazníků o „alternativní“ značky ( viz. Xiaomi, Huawei, Honor, ASUS aj. ).
  • OS Android ve všech zařízeních HOMTOM včetně české mutace => podpora všech aplikací dostupných na Google Play.
  • Ve světě je tato značka zavedená a funkční viz. prodeje v řádech tisíců kusů :
    ALIEXPRESS | GEARBEST | BANGGOOD | POWERPLANETInvestiční příležitost :
Doména je zároveň vhodná jako investice. Čínské značky jsou v česku resp. v celé EU čím dál populárnější, což stačí vidět na značkách jako je Xiaomi, Realme, Honor aj. Po vstupu HOMTOM na CZ trh se Vám samozřejmě hodnota této domény násobí. Stačí se podívat na veleúspěšnou značku Xiaomi o které by před cca. 7 lety nikdo neřekl, že může tak moc rozvířit vody na mobilním trhu.

Proč tuto doménu prodávám?
Měl jsem v plánu si tuto doménu nechat, vytvořit si na této doméně eshop s produkty HOMTOM a prodávat je koncovým zákazníkům případně i velkoobchodně. Bohužel vzhledem k tomu, že jsem dostal ve stávajícím zaměstnání nabídku, která se neodmítá, jsem nucen tento projekt prodat. Náročnost mé nové pozice bude natolik vysoká, že se tomuto projektu nemohu věnovat, tak jej radši předám někomu, kdo se mu bude moci naplno věnovat a vydělávat peníze.


Cena této domény je 5.599 Kč nejsem plátce DPH.

V případě dotazů mě můžete kontaktovat zde přes SZ.
Roman Vlček

*Nezastupuji firmu HOMTOM, neprodávám obchodní partnerství s touto firmou ani její produkty. Výše zmíněný projekt je pouze teoretickou úvahou využití mnou prodávané domény v každém případě je čistě Vaší volbou, jak tuto doménu po zakoupení využijete.