logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

Eshop s elektronikou

pocitacik.cz
hourglass
Skončil
25.06.2020 v 09:52
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
15.6.
Nabízíme k prodeji eshop Počítačík.cz s širokou nabídkou zboží z různých oborů.


O ESHOPU:

V katalogu e-shopu je přes 50 000 produktů.
Ve 100% případů funguje na bázi objednávek dodavatelům po přijetí objednávky od zákazníka, kdy v 80% dorazí zboží následující den a odesílá se zákazníkovi. U dodavatelů je možné se domluvit na dropshippingu - dodavatel zboží posílá přímo zákazníkům.

ZBOŽÍ:

Aktuálně jsou na eshopu napojení 4 významní dodavatelé z oblastí IT. Okrajově se zde nachází i zboží z dalších oblastí - auto-moto, módy, dětského zboží, zahradní techniky apod. Plnění novým zbožím tedy funguje naprosto automaticky. Dle nastavení dodavatele probíhá minimálně 1x denně v noci import, a pokud je možnost i 1x za hodinu aktualizace skladů a cen. Není tedy třeba žádného plnění zbožím ani kategoriemi.

Specifikem e-shopu je, že si automaticky páruje stejné produkty od více dodavatelů podle P/N a EANu. Takže nemá více stejných produktů i když jej nabízí více dodavatelů. Neni nutne si to rucne hlídat.

Kategoriemi e-shop kopíruje strukturu Heuréka kategorií a skrze vyvinutého "robota" páruje produkty do relevantních kategorií dle toho, jak jsou zařazeny v heuréce. Díky tomu dosahuje i výborného spárování.

E-shop je připraven na přidání dalších dodavatelů.

PLATFORMA:

E-shop běží na prémiovém systému OMB SHOP od OMB AGENCY - www.ombagency.com. Platforma je připravená na další rozvoj a není omezená počtem produktů, dodavatelů a funkcemi.
Zdrojové kódy jsou k dispozici (pro tento projekt), e-shop je bez povinných měsíčních poplatků, platí se pouze hosting (cca 500 Kč měsíčně). Od OMB AGENCY případně získáte podporu a servis. Není zde nutná závislost na dodavateli platformy. Grafika je upravována na míru. Aktualizace systému jsou prováděny pravidelně cca 1x za měsíc.

AUTOMATIZACE:

Co je automatizováno:
Plnění nového zboží - probíhá automaticky skrze datové zdroje dodavatelů
Párování FIO BANKY - párují se bankovní převody
Export štítků na přepravce - aktuálně funguje Uloženka, Česká pošta, GLS, DPD a PPL. Eshop podporuje také Zásilkovnu.
U některých dodavatelů je možnost posílat zboží přímo od nich ze skladu s tím, že celá dobírka (v případě splatnosti) nebo mezi-zisk jde na účet. Tedy pokud nechcete vůbec posílat zboží ručně, lze toho dosáhnout vypnutích těch dodavatelů, kteří to neumí a fungovat jako čistý dropshipping a věnovat se čistě např. marketingu.

MARKETING:

E-shop je napojen na základní kanály, heuréka, zboží.cz a google nákupy. K propagaci zatím ještě nedošlo. Je zde v marketingu velký prostor - dodavatelé pořádají různé akce, je zde možnost individuálních spoluprací, slev apod. Můžete zapojit i další marketingové kanály - např. sociální sítě, PPC, SEO a emailing.

SPRÁVA E-SHOPU:

Na správu e-shopu stačí 1 pracovník díky velké automatizaci.

DOMÉNA:

Historie domény pocitacik.cz sahá až do roku 2007. Odkazuje se na ni přes 5 000 odkazů z 95 domén, což výrazně zlepšuje pozice ve vyhledávačích. Linkbuilding v rámci SEO máte tímto zvládnutý.

PŘEDMĚT PRODEJE:

Doména pocitacik.cz s historií od roku 2007
Logo a firemní identita
E-shop na míru s vlastními zdrojovými kódy a potenciálem neomezeného rozvoje
Licence systému OMB SHOP
Kontakty na dodavatele a spojení s konkrétními osobami
Poskytnutí veškerého know-how, podpory a pomoc po odkupu
Možnost odkupu s.r.o. firmy (založení do týdne).

DŮVOD PRODEJE:

Z důvodu jiných aktivit již bohužel nezbývá kapacita a energie se projektu naplno věnovat a rozvíjet. Je tedy vhodný pro někoho, kdo chce hotový připravený a rozjetý e-shop s funkčním byznys modelem, dodavateli. U kterého může pokračovat v dalším rozvoji a má připravenou byznys strategii.


V případě zájmu o další informace nás kontaktujte na info@pocitacik.cz nebo tel +420 608 634 060 a rádi zodpovíme další dotazy.