logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

Pikantní nabídka - dropshipping s chilli produkty od 1- českého dodavatele

chilli-darky.cz
hourglass
Skončil
20.06.2020 v 17:44
biders
Vyhrál P*****r

Prodáno za :
6 999

Prodejce
A+
So
Máte zájem o časově nenáročný projekt se zajímavým a dobře prodejným zbožím? Pak je pro vás e-shop chilli-darky.cz jako stvořený.

Najdete na něm velice kvalitní chilli papričky, mashe pro opravdové znalce i unikátní chilli delikatesy a výhodné sady které se skvěle hodí jako originální dárek.

E-shop je postaven na OS řešení Prestashop 1.6 a je plně napojen na dodavatele - odpadá tedy nutnost aktualizace produktů či jejich cen i odesílání objednávek. Jediným Vašim úkolem tedy zůstává propagace e-shopu a následná komunikace se zákazníky.

V současné chvíli je na e-shopu nahráno cca 65 produktů, které má dodavatel skladem v Česku. E-shop byl provozován cca 2 měsíce, kdy byl napojen pouze na srovnávače zboží v bezplatném režimu a již takto sem bez jakékoliv propagace přišlo 5 objednávek v celkové hodnotě 3.528,- Kč.

E-shop je tedy zcela připraven na nového majitele, který se mu bude věnovat a využije potenciál skvěle vybrané domény a samotného zboží. Náklady na provoz jsou pouze roční platby za doménu a hosting - hostovat můžete u nás za 1.250 Kč ročně nebo si e-shop přenést ke svému hostingovému poskytovateli.

Projekt nabízíme i jinde.

Dalši zajimavé hotové a výdělečných weby najdete na www.projectdigital.cz

---------- Přidáno 09.06.2020 18:00 ----------


další obj.za 854 Kč bez placené reklamy