logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky obchodu a marketingu

Poctivý linkbuilding

hourglass
Skončil
24.06.2020 v 14:50
Prodejce
A+
Linkbuilding do diskuzí - 40,- Kč/kus
Zajistím tvorbu komentářových odkazů. Vyhledávače je dobře indexují, jelikož je považují za přirozený druh odkazů. Nedělám spamy, ale snažím se komentovat přirozeně. Zde nelze odkazovat z KW, komentuji na diskuzních fórech, blozích, magazínech a sociálních sítích. Nevhodná témata nerealizuji. Vše je na domluvě.PR články na magazínech

Propagační články na magazínech jsou účinným způsobem, jak zlepšit povědomí o značce/webu a zároveň účinně podpořit web na důležitá klíčová slova. Zajistím PR články na tématických magazínech s trvalým umístěním. PR články můžete dodat hotové, případně za 200 Kč mohu zajistit také sepsání. Na požádání zašlu seznam magazínů.


Psaní recenzí
Report samozřejmostí
50 Kč/kus
Každá recenze vždy pod jiným účtem


Mikroweby - 400,- Kč/kus
Mikrostránky rozšíří působnost webu a jsou zároveň zdrojem zpětných odkazů. Vytvořím atraktivní mikroweby, které obsahují dostatek textového obsahu, 4 kategorie a moderní vzhled. Návštěvníci z nich budou odkazováni přímo na Váš hlavní web. Mikroweby tvořím na free doménách, tzn. nikdy nemusíte platit za doménu ani za hosting. V případě zájmu mohu zajistit i mikroweb na vlastní doméně.Ceny jsou uvedeny bez DPH (jsem plátce)


Jak objednat?
Objednávat můžete zde na Webtrhu v SZ, dále na mailu info@kvalitneseo.cz či na Skypu
(Skype: mmarikam)

Sleva
Pokud budete mít zájem o pravidelnou spolupráci, je možná individuální domluva na cenách popř. sleva na služby.

Ukázky práce/reference
Na vyžádání zašlu ukázky jakýchkoliv služeb, které provádím.