Dobrý den,

prodávám e-shop www.nakupdrogerie.cz. Tento e-shop je vhodný pro začátečníky, kteří se chtějí naučit něco málo, jak to probíhá jak se o něj starat. Ani o reklamace se nový majitel nebude muset starat, protože veškerá reklamace jde dodavateli. E-shop je tedy kompletně napojený na dodavatele formou dropshippingu. Výhodou je, že není potřeba mít reálný sklad a zboží po objednávce z nakupdrogerie přímo zasílá dodavatel. Objednávka je zaslána automaticky dodavateli, není tak třeba objednávku přeposílat. Dodavatel objednávku v systému uvidí, dostane peníze na účet od zákazníka, objednávku dodavatel zabalí, zašle a majitel www.nakupdrogerie.cz dostane provizi. Marže na některých produktech je až 27 %, u některých ale i méně.

E-shop obsahuje:
- administraci
- automatická synchronizace produktů
- správa produktů
- vkládání článků
- napojení na heureka.cz a zboží.cz, smartsupp, analytics, google tag manager
- slevové kupony
- věrnostní body
- nastavení automatických akcí (systém dokáže vytvořit akční produkty)

Co se týče reklamy, nějakou chvíli jsem e-shop propagoval na sociálních sítích a mezi známými. Mám však jiné hodně jiných.

Aukce: nepřihazujte, prosím, jestliže pak nemůžete zaplatit. Po skončení aukce ten, kdo koupí, prosím poslat peníze do 7 dnů přes bankovní účet, vystavím fakturu. V případě dotazu mne kontaktujte soukromou poštou zde. Převod vyřešíme do 10 dnů od připsání platby.

Děkuji.