Neomezený e-shopový systém s jednotnou administrací
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

EAN kódy - přidělení EAN k produktům

 1. Dobrý den,
  mám dotaz ohledně přidělení EAN k produktům. Zatím EAN kódy nemáme, ale rádi bychom vytvořili. O tom, že je třeba registrace u GS1 již vím, ale spíše bych poprosila o doporučení nějakých generátorů EAN kódů, se kterými máte zkušenosti. Zaslat prosím na email obchod@eletur.cz
  Předem velice děkuji,

  Fenclová Lucie

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Na EAN nepotřebujete generátor. Začátek kódu dostanete od GS1, zbytek si z koupeného intervalu určíte pro každý produkt sama.
  Pokud máte na mysli generátor čarového kódu z EAN, tak ten Vám v GS1 prodají taky. Jsou i nějaké bezplatné, ale čarových kódů jsou stovky druhů, včetně produktových, zkrácených produktových, kartonových, paletových a jiných. 4. Citace Původně odeslal dusivk Zobrazit příspěvek
  Na EAN nepotřebujete generátor. Začátek kódu dostanete od GS1, zbytek si z koupeného intervalu určíte pro každý produkt sama.
  Pokud máte na mysli generátor čarového kódu z EAN, tak ten Vám v GS1 prodají taky. Jsou i nějaké bezplatné, ale čarových kódů jsou stovky druhů, včetně produktových, zkrácených produktových, kartonových, paletových a jiných.
  Dobrý den, děkuji. Znamená to tedy, že když chceme EAN kódy k produktům vytvořit kvůli zbožovým portálům (zboží, heureka, mall atd.), ale pro naše potřeby je na zboží dávat nechceme, tak nic generovat nemusíme a stačí vše jen přes GS1?
  Děkuji

 5. EAN tvoří kód státu, kód výrobce a kód zboží. První dvě části jsou jasné, dostanete je jako součást Vámi koupeného intervalu EAN producentů z ČR, poslední část kódu je na Vás, které zboží jaké číslo z intervalu dostane. Nic tedy negenerujete, pouze si vytvoříte seznam, např. deseti druhů zboží, když si koupíte deset kódů.

 6. Citace Původně odeslal dusivk Zobrazit příspěvek
  EAN tvoří kód státu, kód výrobce a kód zboží. První dvě části jsou jasné, dostanete je jako součást Vámi koupeného intervalu EAN producentů z ČR, poslední část kódu je na Vás, které zboží jaké číslo z intervalu dostane. Nic tedy negenerujete, pouze si vytvoříte seznam, např. deseti druhů zboží, když si koupíte deset kódů.
  Aha, děkuji moc. Chápu tedy dobře, že všechno mé zboží bude mít ten kód od GS1 a ostatní si tam tedy přiřadím sama, jak já budu chtít? Píšete seznam u deseti druhů zboží - koupím si 10 kódů. Ty kódy jsou tedy také vázány na druh zboží?? Děkuji mnohokrát

 7. Jelikož v tom máš pořád chaos, stálo by za to napsat jasně co chceš dělat, takhle se k ničemu nedobereš!

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3