Covistop Dezinfekce rukou Anti-Covid - 100 ml s rozprašovačem, 500 ml se stříkací vložkou, Skladem
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Free live chat - alternativy

 1. Rád bych využil Smartsupp, bohužel bych ho potřeboval jako floating button a ne nalepený na spodním kraji. Překrývá nám to tlačítko "Koupit", což je poměrně fatální problém :)

  Pokud máte někdo zkušenosti, můžete prosím doporučit alternativu? Musí být free, s aspoň nějakou možností customizovat barvy, texty a umístění.

  Případně jestli jde ten smartsupp ohnout, ale v dokumentaci jsem nic nenašel. Díky

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Floating myslíš co? Jakože inline někde v obsahu? Nebo někde jinde? Protože 100% jde narafičit chat kdekoliv (vlastní ikonka) a po kliknutí pak jen přes JS spustit Smartsupp ... nebo ukaž, kde je přesně problém ... screen / odkaz ...

 4. Floating třeba takhle https://codepen.io/neilkalman/pen/VPJpaW ... prostě bublina někde v prostoru. Smartsupp to má hranatý a nalepený na okraj. Jestli jde přes JS otevřít jejich chat tak by to bylo super, floating button si dám svůj, to problém není. Měl bys example?

 5. já tu službu nepoužívám ... ale na jejich webu vidím přesně tohle ... https://www.smartsupp.com/cs/ ... nejde to nějak nastavit?

 6. Ajo :) No tak asi to nějak jde, jen doufám že to nemají placený...Tak mrknu...každopdádně kdyby existovalo něco out of the box tak se zlobit nebudu.

 7. Mrkni do bloku Přizpůsobení chat boxu, jestli tam najdeš, co hledáš: https://www.smartsupp.com/cs/pricing#features

  U placené verze nabízí i panáka domácí slivovice, být tebou, jdu do toho.

 8. U Smartsupp si můžeš případně udělat vlastní odkaz na livechat okno, které můžeš otevřít na nové stránce. Já to taky řešil, podpora mi poslala jak na ten odkaz. Jenom to zatím nenabízí veřejně. Tedy před pár týdny to nenabízeli veřejně. Třeba ti to pomůže.


Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3