logo
21.05.2020 09:06
1
Dobrý deň,

spustili sme u nás na webe možnosť bezplatnej registrácie freelancerovhttps://vosveteit.sk/spustame-sekciu...te-sa-zadarmo/, ktorí môžu ponúkať svoje služby zadarmo.

Ako by ste propagovali tento kanál Vy? Doteraz sme si vyhľadali 2-desiatky freelancerov a priamo kontaktovali, len to je žalostne málo a je to časovo moc náročné. Tiež sme to pozdieľali na FB v rámci našej stránky a pár freelancerských stránok. Dosah však je celkom malý.

Ponúkame im osloviť denne približne 15-tisíc ľudí a nie je to pre nás zárobková činnosť, ale skôr doplnková služba, preto nejakú väčšiu kampaň typu spravovania agentúrou, nie je pre nás aktuálne ideálnou.

Máte nejaké nápady?

Ďakujem za každú radu

Co se právě děje na Webtrhu?

21.05.2020 09:40
2
Jak to propagovat nevím, ale jak jsem uviděl tu první fotku, mírný zájem klesl na 0.
21.05.2020 09:46
3
Původně odeslal JakubStan
Jak to propagovat nevím, ale jak jsem uviděl tu první fotku, mírný zájem klesl na 0.
U mě padl už ve chvíli, kdy sem zjistil, že je to online magazín ... pak sem odpadl u "Vytvorte si svoj profil Freelancera na jednom z väčších technologických portálov" a samozřejmě obrázku ...

Původně odeslal windowscentrum
nie je to pre nás zárobková činnosť, ale skôr doplnková služba, preto nejakú väčšiu kampaň typu spravovania agentúrou, nie je pre nás aktuálne ideálnou.
A právě proto, bych tam nikdy nebyl. Online magazín a já bych měl být jen jako vedlejší složka pro doplnění obsahu ... k čemu mi to bude, když to není to hlavní pro vás, ale pro mě ano?
21.05.2020 10:24
4
Nechtěl bych tam být, radši to smaž, celé to vypadá hodně amatérsky.
21.05.2020 10:28
5
Když vidím ten web, tak si nedokážu moc představit, že by si tam ode mě někdo něco objednal. Ten katalog je tam dost schovaný a navíc je to celé strašně nepřehledné. Kdybych hledal freelancera, rozhodně půjdu někam jinam.