O projektu
Nabízíme k prodeji úspěšnou mezinárodní značku svítících bot LEDFASHION™
Produkty této značky se prodávají v České Republice, Slovensku a Maďarsku od začátku roku 2016. Obrat do dnešního dne přes 10 000 000 Kč.

Projekt nabízíme nyní ve slevě značně pod jeho reálnou tržní hodnotou, jelikož s jeho kupcem plánujeme nadále spolupracovat na dalších projektech v ecommerce. Hledáme tak někoho, kdo má o tento obor zájem, abychom společně mohli vytvořit větší a výdělečnější projekty. Značku prodáváme z důvodu jiných aktivit. Společnost má jiné výdělečnější projekty a nyní se soustředíme na růst v USA.

K prodeji nabízíme navíc skladové zásoby v tržní hodnotě 650 000 Kč ve SLEVĚ jen za 99 000 Kč bez DPH, které navíc můžete ihned začít expedovat zákazníkům ze skladů našeho logistického centra (bližší popis níže). Po koupi projektu tak nemusíte na nic čekat a vše je již připravené.

Obsah prodeje:
• Hlavní doména LEDFASHION
• E-commerce řešení (Woocommerce)
• Databáze zákazníků za 4 roky provozu včetně kontaktů
• Loga
• Zaměstnanci
• Skladové řešení a logistika – sklad, expedice, vratky
• Propagační materiály
• Profesionální fotografie produktů
• Účty na sociálních sítích
• Facebook - 16k + sledujících
• Instagram 12,6k + sledujících
• Youtube - 100+ sledujících, 30k + zhlédnutí
• Know-How
• Kontakty na dodavatele
• Domény
• Web
• Marketingové kampaně - facebook, google adwords, sklik

Doména e-shopu ve 4 jazykových mutacích: (ENG, CZ, SK, HU):
www.ledfashion.eu
www.ledfashion.eu/cs
www.ledfashion.eu/sk
www.ledfashion.eu/hu

Obrat za rok 2019: 2 880 000 Kč
Zisk za rok 2019: 634 000 Kč
Návštěvnost za rok 2019: 150 000 UN
Přesná čísla a kompletní statistiky za celou existenci e-shopu jsme schopni dodat (google analytics, přehledy v Excelu).

Prodejní kanály - vše již plně nastaveno a automatizováno bez potřeby dalších úprav
SEO, Google Adwords, Sklik, Facebook, Instagram

Produkty značky LEDFASHION™
LEDFASHION™ je na českém a slovenském trhu jediný prodejce značkových svítících bot. Byli jsme zároveň první prodejce tohoto druhu zboží ve střední Evropě. LEDFASHION™ je již zaběhlá značka, která se stala symbolem tanečních party, ale i přímo některých tanečních stylů (Shuffle dance).
Aktuálně prodáváme 3 modely svítících bot několika různých barevných variantách.
Díky relativně úzké škále produktů není složité plánování nákupních objednávek tak, aby vždy bylo potřebné zboží skladem, a zároveň je i jednodušší marketing. Pokud byste se rozhodli do portfolia přidat další produkty, stačí si během pár minut „naklikat“ další produkty v administraci e-shopu.

Logistika - 100% automatizováno:
Veškeré zboží je skladováno ve skladech logistické firmy ComGate (https://logistika.comgate.cz/cz). Odtud jsou expedovány objednávky všem zákazníkům. Vše je řešeno automaticky online, každá zásilka je v systému monitorována od přijetí až po expedici a doručení zákazníkovi. V systému jsou k dispozici i kamerové záznamy z balení zásilky, přehled skladových zásob za jednotlivé dny, atd.

Dodavatelé:
Máme stálého dodavatele Číně. Komunikace probíhá přes chat portálu Alibaba. Veškeré detaily produktů a cen jsou již domluvené. Při objednávání se stačí pouze domluvit na množství konkrétních produktů a metodě dopravy. U dodavatele je možné odebírat i další produkty a rozšířit tak produktové portfolio. Je možné domluvit výrobu nových modelů na míru.

E-commerce řešení:
Používáme Wordpress + Woocommerce. Systém je jednoduchý a přehledný - v administraci zvládne pracovat kdokoliv. Jedná se o nejpoužívanější a flexibilní systém pro správu webů a eshopů. Systém je možné napojit na účetní software, platební brány a jakékoliv další programy.

Podpora a reklamace - 100% automatizováno:
Reklamace jsou řešeny odděleně. Pro opravu reklamovaných tenisek využíváme služeb profesionálních obuvníků. Reklamace řeší od přijetí zboží až po odeslání opraveného zboží zpět zákazníkovi. Míra reklamací je však pouze 1-2%.

Provoz e-shopu:
Pro provoz e-shopu je nutné pouze doobjednávat skladové zásoby. Všechny ostatní věci jsou již hotové a fungují automaticky. Zákaznickou podporu řeší chat bot sám automaticky. S provozem e-shopu tedy stráví 1 osoba cca 10-15 minut denně.

Důvod nabídky
Značku prodáváme z důvodu jiných aktivit. Společnost má jiné výdělečnější projekty a nyní se soustředíme na růst v USA.

Kontakt:
Kontaktujte nás na emailu info@gvinvestment.tech. S vážnými zájemci se rádi sejdeme na osobní schůzce v Praze.