Založení a design webu a eshopu taneční školy
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Stejný obraz na dvou monitorech

 1. Chtěli bychom, aby v prodejně měl prodavač PC s třemi monitory. Na jednom monitoru uvidí pouze svůj pokladní systém, který nechceme aby viděl zákazník. Na druhém a třetím monitoru bude stejný obraz, prodavač na nich bude zákazníkovi ukazovat náš online katalog a vybírat s ním zboží. Jeden z monitorů by měl mít na své straně pultu a druhý monitor bude otočen na zákazníka.
  Mohl by mě prosím někdo navést jaký produkt hledám?

  Předpokládám, že klasické rozbočovače na VGA slouží pro to, když chci na PC s jedním VGA výstupem připojit více monitorů?

  Díky.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. hdmi splitter

 4. Ano, hledas rozbocovac (neboli splitter), zalezi jake vystupy/vstupy ma pocitac/monitor (VGA/DVI/HDMI), kazdopadne rozbocovac ti zduplikuje obraz, takze na jeden vystup z pocitace zapojis jeden monitor a na nem si pustis ten pokladni system a na druhy vystup zapojis rozbocovac a do nej ty dva monitory kde bude stejny obraz.
  Naposledy upravil Aleš Jiříček : 20.05.2020 v 13:55


 5. Děkuji, objednáno.

 6. Zdravím. Jen pro zajímavost... vím, že při připojení druhého monitoru k počítači (ve Windows a pravděpodobně i v jiných OS) se dá nastavit, jestli má monitor obraz „kopírovat“ nebo rozšířit pracovní plochu (a to bez potřeby dalšího HW). Platí to i pro připojení třetího monitoru (resp. lze pro každý monitor určit, má-li plochu kopírovat nebo rozšiřovat)?

 7. Citace Původně odeslal crs Zobrazit příspěvek
  Zdravím. Jen pro zajímavost... vím, že při připojení druhého monitoru k počítači (ve Windows a pravděpodobně i v jiných OS) se dá nastavit, jestli má monitor obraz „kopírovat“ nebo rozšířit pracovní plochu (a to bez potřeby dalšího HW). Platí to i pro připojení třetího monitoru (resp. lze pro každý monitor určit, má-li plochu kopírovat nebo rozšiřovat)?
  lovím z paměti, duplikování nepoužívám, ale pamatuji si, že při duplikování 3. a dalšího monitoru se duplikuje ten primární a není možné zvolit k duplikaci jiný (windows i mac), to je pak pro tyhle účely nevhodné, na primární se objevují nová okna a systémové zprávy. Linux to má lepší, v X, waylandu to lze nastavit jakkoliv, v kombinaci s framebufferem jsem pánem svých oken a monitorů.

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3