Neomezený e-shopový systém s jednotnou administrací
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 34 z 34

Linkbuilding z webů jiných oblastí

 1. Zpětné odkazy na svůj web můžete získat poskytnutím příspěvků na jiné webové stránky

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Má zkušenost je taková, že ne každý odkaz se počítá (pozitivně), slouží na to, aby se na něj klikalo a ideálně, když na něj někdo klikne, aby dostal to, co očekává a udělal nějakou konverzi. Pokud bych věděl, že na odkaz, který někde získám nebude nikdo klikat, tak bych ho nebral.

  Takže pokud je možnost získat odkazy, ze kterých přijdou návštěvníci na web a hned ho nezavřou, pak je to správná cesta a podle mě má velkou váhu.

 4. Můj hlavní hřích bylo reagovat, zase mi to ukázalo, že to nemá smysl a je to pouze a jenom ztráta času.

  Přiznávám, že jsem to mohl napsat lépe a přiznávám, že občas ty blbosti co tu čtu napadám tak, že to vyvolává konflikt. Je to způsob, kterým se vyjadřuji a nemyslím si, že dokáži změnit své chování ze dne na den.

  Všechno zlo, které jsem rozpoutal pokládám na svou hlavu a prosím o BAN alespoň na měsíc.

  Mějte se krásně, mizím.

 5. Ahoj, pro náš webový blog o investování, financích a cestování hledáme inspiraci pro nové články. Máte nějaký zajímavý projekt, produkt, či blok? Pokud se nám bude nápad líbit a připravíte nám materiály pro článek, tak ho zdarma zveřejníme na našem webu https://www.osobnizkusenosti.cz/. Projektu se věnujeme přes dva roky, má celkem slušnou návštěvnost. Poslední dobou jsme ale rozjeli jiné projekty a není čas se tomu plně věnovat.

  Zároveň máme zájem o spolupráci na link buildingu, či vzájemné propagaci. Nehledám placenou spolupráci.

 6. Citace Původně odeslal LenkaMar Zobrazit příspěvek
  Ahoj, pro náš webový blog o investování, financích a cestování hledáme inspiraci pro nové články. Máte nějaký zajímavý projekt, produkt, či blok? Pokud se nám bude nápad líbit a připravíte nám materiály pro článek, tak ho zdarma zveřejníme na našem webu https://www.osobnizkusenosti.cz/. Projektu se věnujeme přes dva roky, má celkem slušnou návštěvnost. Poslední dobou jsme ale rozjeli jiné projekty a není čas se tomu plně věnovat.

  Zároveň máme zájem o spolupráci na link buildingu, či vzájemné propagaci. Nehledám placenou spolupráci.

  Dekujeme za prispevek k tematu :)

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3