Dobrý den,
hledám lidi na spolupráci ohledně sociálních sítí Facebook, Instagram a případně Pinterest, TikTok, Twitter a další. Bohužel občas nestíhám vyřizovat poptávky potencionálních klientů, kteří se mi ozývají.

Někteří klienti hledají ,,základní správu sociální sítí'', respektive tvorbu grafiky, ořez fotografie na správný rozměr pro danou síť, poutavý a důvěryhodný text, atd. Detaily vysvětlím ve zprávě nebo se můžete podívat na můj web.

Někteří ale hledají profesionální služby jako tvorbu a správu reklamních kampaní. Vymyšlení strategie, atd.

Spolupráci si představuji tak, že po obdržení poptávky od klienta vám sdělím instrukce, co klient požaduje, jak si to představuje, mojí poznámku atd. Vy mi navrhnete cenu a pokud se dohodneme, je nutné, abyste co nejdříve začali na zakázce pracovat.

Hledám člověka na základní správu sociálních sítí (očekávám nižší cenu), ale i opravdového profíka, který ví co dělá a má prokazatelné zkušenosti (odpovídající ohodnocení).

Pokud vás tento inzerát zaujal, napište mi prosím sem do zprávy, nebo na e-mail info@smuton.cz, vaše zkušenosti, reference, případně něco o sobě a také svou hodinovou sazbu, pod kterou rozhodně nepůjdete. Prosím pouze lidi, kteří mají alespoň nějaké zkušenosti se správou firemních profilů, nikoliv svých osobních. Hledám zodpovědné lidi, kteří reagují pohotově.

V případě, že budeme všichni spokojeni, nebráním se dlouhodobé spolupráci.

Aktuálně dostupné dvě zakázky.

Předem se omlouvám všem, kterým z časových důvodů neodpovím.

Přeji vám pěkný den.
Ondřej Smutný
Smuton.cz