Neomezený e-shopový systém s jednotnou administrací
Zobrazují se odpovědi 1 až 11 z 11

Podle čeho stanovit cenu E-Shopu

 1. Zdravim podle čeho se dá stanovit cena E-shopu chtěl bych prodat asi dva nemám na to čas . Je i dost skladových zásob takže nejraději jako celek dalo by se to prodat uplně vše i s s.r.o podle čeho stanovit cenu a kde nejlepe nabídnout.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. podle zisku. nemá zisk nemá skoro cenu :D

 4. a potenciál mají? Jinak tak za 1/3 ceny zásob pokud jsou vůbec prodejné.

 5. Citace Původně odeslal láďa1979 Zobrazit příspěvek
  a potenciál mají? Jinak tak za 1/3 ceny zásob pokud jsou vůbec prodejné.
  Omg...

 6. Ako to už bolo vyššie spomenuté, najmä podľa zisku, potom podľa dĺžky obdobia (prevádzky) daného e-shopu, histórie domény a takisto kondície s. r. o., tých premenných je viac..

 7. Citace Původně odeslal kerazum Zobrazit příspěvek
  Zdravim podle čeho se dá stanovit cena E-shopu chtěl bych prodat asi dva nemám na to čas . Je i dost skladových zásob takže nejraději jako celek dalo by se to prodat uplně vše i s s.r.o podle čeho stanovit cenu a kde nejlepe nabídnout.
  Můžu vědět, co se chystáte prodávat? Klidně si PM.

 8. Citace Původně odeslal ma.racek Zobrazit příspěvek
  Omg...
  nerozumíš vtipu? Všechny prodávané weby zde mají společné znaky tj. potenciál a majitel na ně nemá čas:) A některé to ještě vylepšují zásobami ve výši tříletého obratu.

 9. Citace Původně odeslal láďa1979 Zobrazit příspěvek
  nerozumíš vtipu? Všechny prodávané weby zde mají společné znaky tj. potenciál a majitel na ně nemá čas:) A některé to ještě vylepšují zásobami ve výši tříletého obratu.
  V tom případě s tebou souhlasím :)

 10. Nechci sem psát které to jsou pokud se chcete mrknout pošlu vám to PM . Nechci strašit zaměstnance že to chci prodat.

 11. Záleží od opravdu mnoha faktorech. Když jsme my rozbíhaly dva eshopy najednou, přičemž jeden dával mnohem větší smysl než druhý, museli jsme jeden prodat. Dělali jsme na něm téměř dva roky, tedy jsme měli jako takovou statistiku. A prodali jsme ho bez skladových zásob za 100% ročního obratu (průměr z 24 měsíců), majitel má i bez sebemenšího updatu 100% jistotu, že za první rok se mu vklad vrátí ..

 12. Nějak mi to nesedí matematicky, prodali jste za roční obrat s jistotou, že se to za rok vrátí???

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3