Neomezený e-shopový systém s jednotnou administrací
Zobrazují se odpovědi 1 až 2 z 2

Prosím o radu -Calibre - záložky ve čtečkách

 1. Ahojte,

  chci se naučit vytvořit záložky ve čtečkách. A pochopitelně preferuji aplikaci zdarma - vylučuji InDesign a další... jsem chudá studentka a k tomu natvrdlá, protože už nevím jak dál.


  viz. druhý obrázek - záložky vlevo - kliknete na záložku a ihned se dostanete na danou kapitolu... a to je to,co se mi nedaří.

  Pomocí tohoto zdrojového kódu

  <html>
  <body>
  <h1>Table of Contents</h1>
  <p style="text-indent:0pt">
  <a href="file1.html">First File</a><br/>
  <a href="file2.html">Second File</a><br/>
  .
  .
  .
  </p>
  </body>
  </html>

  v calibre se vytvořily KW s odkazy na danou kapitolu, ale ve čtečce to pořád ukazuje viz. první obrázek, ať dělám, co dělám.

  Prosím, jak mám napsat zdrojový kód, abych se pohnula z místa.

  Předem děkuji za podnětné rady, které mi můžete posílat i na email: bohushusicka@seznam.cz

  Léna
  Přiložené miniatury Přiložené miniatury Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: obr.2.png Zobrazení: 19 Velikost: 58,4 KB   Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: obr..png Zobrazení: 10 Velikost: 72,5 KB  

  Naposledy upravil lena.lena : 17.05.2020 v 18:52

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Aby som to pochopil, mate uz existujucu knihu a tu chcete upravit, alebo pisete nove? V kazdom pripade ja pouzivam na tvorbu knih tento online soft http://pressbooks.eknizky.sk/ , ktory je zadarmo a presne to co chcete sa tam vytvara automaticky. Vlozite kapitolu a z nadpisov kapitol sa vygeneruje obsah, na ktory potom vo vystupe knihy ked kliknete tak vas to prenesie na danu kapitolu. Ak potrebujete este poradit, mozno by som skusil na stranke s vasou tematikou https://eknizky.sk/forums/

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3