Neomezený e-shopový systém s jednotnou administrací
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Grafický design mobilních a webových aplikací na míru

Podrobnosti aukce
Loading...
Končí 14.07.2020 v 17:23  
Počet sledujících: 0
 1. Za účelem modernizace svého portfolia UX/ UI designu a rozšíření působnosti podnikání nabízím grafické návrhy mobilních aplikací (iOS, Android) a webových aplikací na míru za přijatelnou cenu.

  Mé zkušenosti v oblasti UX/UI designu jsou přibližně 6 let. Za ten čas mám za sebou větší i menší projekty. V posledních 2 letech jsem přešel na freelance a spíše se zaměřil na front-end programování. V současnosti se mi vyskytla volná kapacita a chci ji využít UX/UI designem a zmodernizovat své grafické portfolio.

  Tvořím grafiku mobilních aplikací pro systémy iOS nebo Android, tvorbu webových portálů jakéhokoliv druhu (firemní weby, e-shopy, blogy, diskusní fóra, gamingové portály,…). Váš design ihned přepojím s interakcí (prototyping) a Vy si tak budete moci aplikaci rovnou proklikat tak, jako kdyby byla již naprogramována.

  Dále jako programátor nabízím i naprogramování menších webových aplikací, či komplexní poradenství ohledně webů a webových technologií. Také pomohu s výběrem hostingu a domény nebo založení Vašeho nového emailu.

  Detaily rád prodiskutuji osobně (ideálně v Praze a její blízkosti) nebo přes telefon či zprávy, záleží na Vašich preferencích. V případě oboustranné spokojenosti budu rád i za dlouhodobou spolupráci.

  Vystavení faktury klientovi je u mě samozřejmostí.

  V případě, že nebudete s výsledkem práce spokojený garantuji vrácení peněz.

  Reference:
  Co o mně napsali moji klienti na portály jaspravim.sk, kde jsem jistý čas působil si můžete přečíst zde: https://www.jaspravim.sk/profil/PatKeb. Mé grafické návrhy v příloze tohoto inzerátu.

  Kontakt:
  IČO: 07969058
  Telefon: 601 532 314
  Email: keblusekpatrik@gmail.com
  Přiložené miniatury Přiložené miniatury Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: 1_Dayofftracker_homepage.png Zobrazení: 9 Velikost: 136,6 KB   Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: 2_Dayofftracker_calendar.png Zobrazení: 6 Velikost: 71,3 KB  

  Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: 3_Proplay_light_homepage.png Zobrazení: 10 Velikost: 2,67 MB   Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: 4_Proplay_light_turnaj.png Zobrazení: 6 Velikost: 846,0 KB  

  Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: 5_Proplay_dark_homepage.png Zobrazení: 6 Velikost: 2,71 MB   Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: 6_Waver_login.jpg Zobrazení: 5 Velikost: 559,8 KB  

  Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: 7_Waver_user_profile.png Zobrazení: 5 Velikost: 310,3 KB   Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: 8_Waver_post_detail.jpg Zobrazení: 3 Velikost: 587,8 KB  


Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3