logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky designu, fotografování a videa

Grafický design mobilních a webových aplikací na míru

hourglass
Skončil
14.07.2020 v 17:24
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
12.7.
Za účelem modernizace svého portfolia UX/ UI designu a rozšíření působnosti podnikání nabízím grafické návrhy mobilních aplikací (iOS, Android) a webových aplikací na míru za přijatelnou cenu.

Mé zkušenosti v oblasti UX/UI designu jsou přibližně 6 let. Za ten čas mám za sebou větší i menší projekty. V posledních 2 letech jsem přešel na freelance a spíše se zaměřil na front-end programování. V současnosti se mi vyskytla volná kapacita a chci ji využít UX/UI designem a zmodernizovat své grafické portfolio.

Tvořím grafiku mobilních aplikací pro systémy iOS nebo Android, tvorbu webových portálů jakéhokoliv druhu (firemní weby, e-shopy, blogy, diskusní fóra, gamingové portály,…). Váš design ihned přepojím s interakcí (prototyping) a Vy si tak budete moci aplikaci rovnou proklikat tak, jako kdyby byla již naprogramována.

Dále jako programátor nabízím i naprogramování menších webových aplikací, či komplexní poradenství ohledně webů a webových technologií. Také pomohu s výběrem hostingu a domény nebo založení Vašeho nového emailu.

Detaily rád prodiskutuji osobně (ideálně v Praze a její blízkosti) nebo přes telefon či zprávy, záleží na Vašich preferencích. V případě oboustranné spokojenosti budu rád i za dlouhodobou spolupráci.

Vystavení faktury klientovi je u mě samozřejmostí.

V případě, že nebudete s výsledkem práce spokojený garantuji vrácení peněz.

Reference:
Co o mně napsali moji klienti na portály jaspravim.sk, kde jsem jistý čas působil si můžete přečíst zde: https://www.jaspravim.sk/profil/PatKeb. Mé grafické návrhy v příloze tohoto inzerátu.

Kontakt:
IČO: 07969058
Telefon: 601 532 314
Email: keblusekpatrik@gmail.com

Přiložené miniatury