Založení a design webu a eshopu taneční školy
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 10

Crowdfounding na hithit.cz - proč mi nefunguje?

 1. Ahoj, založil jsem tento projekt na hithitu a i když jsem se snažil protlačit ho přes Facebook a známé, zájem je mizivý. Co dělám špatně? Docela jsem se při přípravě zapotil a hodně si k tomu nastudoval, ale zkouším to poprvé...

  Je něco nesrozumitelné?
  Je to nezajímavé?
  Je možný, že se to rozběhne postupem času? Běží pouze 2 dny.
  Mám zkusit placenou reklamu třeba na FB?

  Díky za každou radu.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. 1. Používáš záběry z banky.
  2. Místo voiceoveru tam jsou titulky.
  3. Ve videu jsi projekt nepředstavil. Měl by ses ukázat ty sám a jít s kůží na trh.

  Je to takové celé neosobní jako generátor. První dny by to mělo jít velmi rychle nahoru, pak je útlum a pak to jde zase nahoru těsně před koncem. Ke crowdfundingu se můžeš dočíst spoustu informací. Třeba bys měl nalít aspoň 10% ze svého, abys vytvořil dojem zájmu a být připraven taky dorovnat případný zbytek.

 4. Hithit je o propagaci, my vybrali 172 % před měsícem, ale za podpory pár herců, reportáže na Nově v hlavním vysílacím čase, Dáme Jídlo, Amrestu a mnoha dalších partnerů.

  Proto je potřeba pro úspěšnou kampaň samozřejmě mít dobrý nápad, který zrovna lidi osloví a je aktuální, zároveň a to hlavně mít za sebou i silnou mediální pomoc - existuje v tvém odvětví nějaká firma, kterou by to mohlo zajímat? Co různé weby, které se danou tematikou zajímají? Znáš někoho, kdo dělá do médií? Když věříš svému projektu, oslov influencery a popros je o sdílení. Existují na Facebooku skupiny, které se tématikou zabývají? I zde je prostor proto rozjet diskuzi.

  Jo a za mě, na HH jsem byl asi minutu a nepochopil jsem, jestli se jedná o mobilní appku se hrou anebo je to hra, která táhne lidi do přírody? Fotka sovy na mě působí zvláštně a upřímně, tahle věta mě i docela urazila. "Z bájí je obecně známo, že se naučil mluvit. Trochu krkolomně, asi jako když přijdete do Vietnamské sámošky."

  Jinak přeji dost úspěchů s exekutivou a kdyby cokoliv, klidně napiš do zprávy.

 5. Filipow, zajímavé poznatky. Můžeš poslat váš projekt na hithitu?

 6. Já mám osobně problém s tou sumou. Moc si nedovedu představit, na co je potřeba 50 000 Kč. Třeba to není moc, ale nikdo mi to nevysvětlil. Proto si říkám, že je to částka za kterou by někdo hru připravoval 1,5 měsíce, 8 hodin denně a měl by to jako fulltime. Což mi přijde jako úlet. Zvlášť když tři hry už existují a vznikly ve volném čase.
  Naposledy upravil hampl.david : 14.05.2020 v 07:30

 7. Moc děkuji všem za info. Vylepším to.

  Hampl.david: menší částku bohužel HITHIT neumožňuje. Zamítli mi to, když jsem chtěl 20k.

 8. Citace Původně odeslal Shopimo Zobrazit příspěvek
  Filipow, zajímavé poznatky. Můžeš poslat váš projekt na hithitu?
  Hithit - Srdce pro Integrovaný záchranný systém

  Jinak nebyl to můj projekt, spíše projekt, na kterém jsem dělal. Ale na hithitu jsme pracovali dva, takže dost velkou měrou jsem se zasadil. Nicméně přiznávám, že pro úspěch zrovna našeho projektu pomohlo svezení na vlně.
  Naposledy upravil Filipow : 14.05.2020 v 09:53

 9. Ani po 2 minutách (z toho 1 minuta koukání na video, které nemá žádnou informační hodnotu) jsem vůbec nepochopil o co jde.
  To bude možná ten problém, proč lidi nepřispívají

 10. To video vyměním, máte všichni pravdu. Dnes půjdu něco natočit, co dává hlavu a patu.

 11. Kdyžtak mrkni na můj kanál. Je tam už přes třicet hodin edukačního materiálu na video https://www.youtube.com/channel/UCSl...1I8mkZeBLGR-g?

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3