Hledáme programátora pro Globální platformu propojující zemědělce s volnými pracovníky za spoluvlastnický podíl.

Jsme grafik a marketingový manažer a máme zkušenosti s tvorbou webů a správou kampaní pro klienty Renault, Hyundai, Baby Bel, STR8, Jacobs a další.

Do týmu hledáme programátora, který by se chtěl podílet na vzniku projektu a stal se spoluzakldatelem s třetinovým podílem.

Do začátku půjde především o PHP úpravy téměř kompletní šablony a vývoj CMS řešení.

Požadujeme účast na projektu v minimálním rozsahu 8 hodin týdně.Více o projektu:

Každým rokem se v zemědělství zvyšuje počet volných pracovních pozic, které se farmáři marně snaží zaplnit a letos už zemědělci hlásí, že velkou část úrady budou muset nechat shnít v sadech a na polích.

Vyrazit vypomáhat na farmu nevyžaduje žádnou kvalifikaci. Ale dostant se k takové pozici je často krkolomné. Tradičně dodávají pracovníky zprostředkovatelské firmy, které ale nezvládají pružně reagovat na rychlé změny nabídky a poptávky na pracovním trhu. Zavřené hranice letos zničily pracovní agentury úplně.

Navíc pro výběr někoho, kdo pomůže například se sklizní vína není třeba pracovní pohovor v agentuře, ale úplně postačí rating a reference z minulé farmy. Chceme vybudovat platformu, která jednoduše propojí farmáře s lidmi, kteří chtějí pracovat na farmě z různých důvodů. Lidé si chtějí vyzkoušet práci v přírodě, chtějí si přivydělat během cestování, nebo jim chybí jiná kvalifikace a práce na farmách může znamenat rychlé zaměstnání.