Zadejte hledaný výraz...
Jakub Glos
Webtrh.cz
Vývoj webových stránek na WordPressu a proklientský přístup pro freelancery
Třídenní infromacemi nabitý prezenční + online kurz v Praze od Webtrhu pouze za 2 871 Kč
Více informací

Office Manager / ka v MirandaMedia Group JEN PRAHA

Do našeho týmu Mirandy - MirandaMedia Group - roustoucí digitální marketingová agentura hledáme šikovného člověka, který se postará o hladký chod celé firmy, především pak kanceláře i o běžnou administrativu.
FULL TIME + velmi častý Home Office a flexibilita především.
Koho hledáme?
Někoho, na koho se budeme moci spolehnout, kdo si spolehlivě pohlídá veškeré úkoly a nelekne se, když za ním přijdeme s něčím novým nebo netradičním. Komunikativního a pečlivého člověka, který se nebojí přiznat chybu a chce se neustále učit.
Co bude vaším úkolem:
Zorganizovat běžný chod naší agentury. Domlouvání schůzek, vše evidovat a ověřovat a nechat podepsat případné smlouvy
Zajistit běžný chod kanceláře - pošta, telefony, postarat se o návštěvy, administrativa
Asistentská činnost managementu společnosti
Zajistit organizační část firemních akcí - večírky, teambuildingy, ubytování, letenky
Co nabízíme?
Mladý a přátelský tým.
Neformální pracovní prostředí, ve kterém společně odstraňujeme překážky a snažíme se neustále zlepšovat.
Zajímavou práci v digitálním byznysu a možnost se neustále pracovně rozvíjet. Od všech našich lidí očekáváme, že se budou dále rozvíjet.
V případě zájmu prosím zašlete Vaše CV.
Díky.
Budeme se těšit :)
Miranda
40 zobrazení
Zadavatel
placeholder profil
ikona hodnoceni
0 hodnocení
členem od 17. 1. 2020
Neověřen
A
B
C
D
E
Uživateli zatím nebyla udělena žádná hodnocení.

Další poptávky Více