Covistop Dezinfekce rukou Anti-Covid - 100 ml s rozprašovačem, 500 ml se stříkací vložkou, Skladem
Zobrazují se odpovědi 1 až 18 z 18

Kritika webu

 1. Dobrý den

  , prosím o kritiku webu. Působí web důvěryhodným dojmem ?

  V případě jakýchkoliv postřehů a návrhů na zlepšení mi prosím napište. Pokud jste z oboru, tak mi můžete eventuelně napsat i cenu za realizaci.

  https://www.forpeople.sk/

  Děkuji velice.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  DaGa poptává: Grafik / WordPress developer
  Chameleon IT poptává: Centrum národnej medicíny
  Marekmarecek poptává: Poptávám logo pro realitního makléře
 3. lhát by se nemělo :D

  451

  Toľkí z Vás prejavili záujem investovať cez náš portál
  5 453 300 €

  O takúto čiastku ste nás už spoločne požiadali
  217

  Ľudia, ktorým sa naša práca páči a sú so službou spokojný


  ale, pro ty blbce co hledají půjčky kde se dá to bude OK.

 4. Lhát bych si nedovolil. Čísla jsou skutečná.
  Ale děkuji za názor.

 5. Za mě nevhodné obrázky ve slideru z fotobanky, nepůsobí osobním dojmem. Grafika působí monotónně (v podstatě jen text bez nějakých piktogramů, které by zjednodušily orientaci) a nepůsobí úplně moderním dojmem. Celé mi to přijde dost komplikované, než se prokoušu k tomu o čem ten web vlastně je, co nabízí...

 6. Citace Původně odeslal mjmdesign Zobrazit příspěvek
  Za mě nevhodné obrázky ve slideru z fotobanky, nepůsobí osobním dojmem. Grafika působí monotónně (v podstatě jen text bez nějakých piktogramů, které by zjednodušily orientaci) a nepůsobí úplně moderním dojmem. Celé mi to přijde dost komplikované, než se prokoušu k tomu o čem ten web vlastně je, co nabízí...
  Děkuji za odpověd.

 7. Web ne/bankovej inštitúcie postavený na WordPress-e pôsobí veeeeľmi dôveryhodne. Logo stiahnuté z fotobanky (pretože ste rozpožičali takmer 5 a pol milióna, ale grafika za 5000 ste si už dovoliť nemohli), dizajn dosť amatérsky, kontakt nie že nie je na dôveryhodnú spoločnosť, ale len na nejakého týpka, čo nie len že nemá sídlo v štáte, v ktorom poskytuje služby, on dokonca ani len nemá IČO! A vrchol je spoplatnenie žiadostí o pôžičku vopred... No jo, týpek si spočítal, že po koronavíruse bude kadekto potrebovať pôžičku, tak narýchlo zbúchal web, zhrabne registračný poplatok, pôžičku samozrejme zamietne a registračný poplatok si v plnej výške ponechá. Takto to spraviť 50 - 100 ľuďom mesačne, tak už je to celkom slušná brigáda a zrejme ani trestné to nebude (predsa len, poskytovateľ si nárokuje právo zamietnuť žiadosť bez uvedenia dôvodu).

 8. Citace Původně odeslal Vas707 Zobrazit příspěvek
  Lhát bych si nedovolil. Čísla jsou skutečná.
  Ale děkuji za názor.
  :D

 9. Citace Původně odeslal streetcz Zobrazit příspěvek
  :D
  myslím si, že vtip roku 2020 na webtrhu

 10. Ovečky potřebují oškubat :)

 11. Chybi tomu profi design, nemam co hodnotit. Nepusobi to vubec duveryhodne.

 12. Citace Původně odeslal Vas707 Zobrazit příspěvek
  Lhát bych si nedovolil. Čísla jsou skutečná.
  Ale děkuji za názor.
  Jako včera ani nevíš jaký živnostenský list a dnes tady házíš skutečnými miliony?

 13. Citace Původně odeslal AbstractMEDIA Zobrazit příspěvek
  Web ne/bankovej inštitúcie postavený na WordPress-e pôsobí veeeeľmi dôveryhodne. Logo stiahnuté z fotobanky (pretože ste rozpožičali takmer 5 a pol milióna, ale grafika za 5000 ste si už dovoliť nemohli), dizajn dosť amatérsky, kontakt nie že nie je na dôveryhodnú spoločnosť, ale len na nejakého týpka, čo nie len že nemá sídlo v štáte, v ktorom poskytuje služby, on dokonca ani len nemá IČO! A vrchol je spoplatnenie žiadostí o pôžičku vopred... No jo, týpek si spočítal, že po koronavíruse bude kadekto potrebovať pôžičku, tak narýchlo zbúchal web, zhrabne registračný poplatok, pôžičku samozrejme zamietne a registračný poplatok si v plnej výške ponechá. Takto to spraviť 50 - 100 ľuďom mesačne, tak už je to celkom slušná brigáda a zrejme ani trestné to nebude (predsa len, poskytovateľ si nárokuje právo zamietnuť žiadosť bez uvedenia dôvodu).
  Děkuji za názor. V první řadě se nejedná o nebankovní instituci, ale o inzertní portál. Částka 5,5 milionu není částka, kterou jsme půjčili, ale výsledná částka součtu všech žádostí o půjčku. Je to tam ale jasně napsané. Ale chápu, pro někoho to může být zavádějící. Je to způsobeno tím, že lidé posílají žádosti s nesmyslnými částkami na které ani zdaleka nemají příjem. Zkrátka zkouší, kolik by jim byl někdo ochotný půjčit. A pokud i po vysvětlení, že je zbytečné takovou žádost na náš inzertní portál zveřejnit, stále trvají na svém. Tak my, jako INZERTNÍ portál , tuto žádost zveřejníme. A samozřejmě si za to taky něco účtujeme. Nevím proč by to měl být vrchol. Jako inzertní server prostě nikomu negarantujeme, že půjčku dostane. Je to jen jednorázový registrační poplatek. Když si dáte inzerát na bazoš na prodej vozu, tak Vám taky nikdo negarantuje, že se najde kupec (trapný příklad, ale účel splňuje). A web vůbec není reakcí na koronavirus. Funguje už od roku 2018. Registrační poplatek si ponechám pouze v případě, že klient souhlasí s návrhem půjčky a se zveřejněním na trhu půjček. Pokud klient žádá o částku, kterou si může dovolit splácet a je důvěryhodný, tak je velká pravděpodobnost, že se investor najde. Web nicméně pár měsíců nebyl v provozu, proto je trh s půjčkami skoro prázdný. Nicméně mám už několik žádostí, které zpracovávám, a za pár dní je zveřejním. A kdo ví, třeba změníte názor a sám do nějaké půjčky investujete. U nejrizikovějších půjček je úrok až 20%. A jelikož jsme jen prostředníkem, tak celý úrok jde samozřejmě investorovi. Najdou se ale i žádosti s velmi nízkým rizikem, kde je úrok do 3%. Co se kontaktů týče, nemyslím si že by to snižovalo důvěryhodnost. Omlouvám se za tuto vyčerpávající odpověď a děkuji Vám ještě jednou za Váš názor.

  ---------- Příspěvek doplněn 12.05.2020 v 20:33 ----------

  Citace Původně odeslal láďa1979 Zobrazit příspěvek
  Jako včera ani nevíš jaký živnostenský list a dnes tady házíš skutečnými miliony?
  Včera jsem se chtěl jen ujistit. Každopádně tyto dvě skutečnosti se nijak nevylučují. Web funguje od roku 2018.

 14. Nevíte někdo proč na tolika webech s open sans se na firefoxu zobrazují místo háčků a čárků čtvereček ? Na tomhle je ta chyba taky....U BLesku je ta samá chyba...Je to firefoxem nebo je nějak špatně nainkludované písmo ?

 15. Citace Původně odeslal PetrGargulák Zobrazit příspěvek
  Nevíte někdo proč na tolika webech s open sans se na firefoxu zobrazují místo háčků a čárků čtvereček ? Na tomhle je ta chyba taky....U BLesku je ta samá chyba...Je to firefoxem nebo je nějak špatně nainkludované písmo ?
  Asi je chyba u tebe.

 16. Web na mě působí velmi, ale velmi nedůvěryhodně. Na první pohled poznám, že je to wordpress a divi. Splácat něco podobného v Divi by mi trvalo chvilku, max pár hodin.

  Tohle je úplný fail:


  Nemyslíte, že by si ten web zasloužil trochu více péče? :-)

 17. určitě bych se podíval i na mobilní verzi, ta vám hapruje

 18. to je o ničem web
  zadarmo drahý
  ignorace všeho
  nadpis v slideru to vystihuje komplet :D

 19. Trochu nechapem, preco web z roku 2018 sa pyta na kritiku v roku 2020. Ja neviem, osobne sa zaujimam o kritiku, ked nieco budujem, alebo ked nieco neskutocne nefunguje a chcem to zmenit... Aky pripad je toto, zistovat na dvojrocnom webe co je s nim zle.

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3