Prodej brandové domény světové značky Fred Perry
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Mobilní aplikace pro děti a rodiče EasyKids - skvělý kanál PR pro Vaše podnikání

Přátelská zpráva
Loading...
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce Prodej webů.
Vybíráme pro vás:
Vyvolávací cena: 35 000  Kč
Historie příhozů: Žádné příhozy
 1. Nabízím na prodej 1.mobilní aplikaci pro rodiče na českém trhu EasyKids. EasyKids je databáze více než 8000 míst v ČR poskytující služby související s dětmi (hlídání, školky, restaurace, ubytování, dětská hřiště, cukrárny, atd...). Součástí aplikace je i databáze kulturních akcí se zaměřením na děti a diskuzní forum, uživatel může nahrávat fotografie a hodnotit lokality. Je možné psát i newsletter na všechny registrované uživatele (213).

  https://janzitko.cz/prodej/Aplikace.png

  Aplikace je ve verzi pro android, je v ostrém provozu, jsou vychytané veškeré známé chyby.
  EasyKids nemá žádné závazky, které by znamenaly výdaje nového vlastníka (uzavřené smlouvy, atd).

  Předmětem prodeje je:
  1. Aplikace pro Android;
  2. webové stránky www.easy-kids.cz (zaplacené do 26.11.2021) ;
  3. online administrace www.easykids.cz (zaplacené do 18.09.2021);
  4. facebookové stránky EasyKids 238 fanoušků - https://www.facebook.com/EasyKids.cz

  https://janzitko.cz/prodej/Administrace.png

  Samozřejmě i veškeré zdrojové kódy, grafické podklady, aplikace běží bezplatně na serveru jednoho fanouška nebo je možné si projekt přesunout na vlastní server.

  Webové stránky jsou psány ve Wordpressu na značkové Divi šabloně od ElegantThemes.com a hosting ponecháme ve vydražené ceně v případě zájmu do konce letošního roku 2020. Součástí je i plugin pro FB feed od smashballoon.com (10.dubna 2021), kdy všechny novinky na FB jsou zároveň zveřejněny v novinkách na webu.

  Možnosti zisku jsou prodej aplikace přes Google Play, zisky z reklamy u bezplatné verze, propagace jednotlivých obchodníků, upozornění na akce, služby a výprodeje a další. V aplikaci existuje i funkčnost pro přednostní výpis, kdy obchodník je zobrazen uživatelům aplikace na prvních místech.

  Aplikaci je možno zdarma stáhnout zde:
  EasyKids – Aplikace pro Android ve službě Google Play - Bohužel má aplikace horší hodnocení z důvodu konkurenčního boje s jinou aplikací, dnes již zaniklou... všimněte si, že všechny negativní komentáře jsou udělené jen v jednom období :/

  Projekt je na prodej z důvodu nedostatku času se tomuto nápadu věnovat. Rádi bychom prodali jen zájemcům s chutí projekt dále rozvíjet.

  Vyvolávací cena je 35 000 Kč a je tvořena pouze náklady za poslední 2 roky, nejsou zcela vůbec započteny stovky hodin snahy a práce pro projekt a vývoj aplikace.

  V případě zájmu o více informací mne neváhejte kontaktovat na jan.zitko@sievert-consulting.cz nebo telefonicky na +420 602 403 010

  Vydražená cena je bez DPH.

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3