ahoj zeptám se na nazor? Resim taky do prodejný 4 kamery (vedeno kabelazi, nechci pres wifi to tam mám od xiaomi a je to nic moc). Asi nejlip ty 2 mpx a asi to AHD https://www.prodejkamer.cz/detail-18...e-cz-menu.html, prec jen 2 mpx pres IP (coz by mělo byt o trosku lepsi) je už rozdál +3 tis Kč. Obecně jaký je prosím velký rozdil mezi AHD a IP kamerami kdyz maji oficial stejne 2 Mpx?
jde mi to že primarni učel je abych v kancelaři mel velkou LCD a jen občas kukl jestli je vše v pořadku a brigadnici makaji + druhá LCD bude na prodejne naproti kase, tak aby to potencialni zakaznici videli že je to monitorovane a holka za kasou to vidi (tady je spiše psychologická hra na zlodejě). Rozhodně neni cil sledovat to od rana do vecera, to spise jen obcas kuknout jestli brigadnice makaji + psychologicky na zlodeje + pripadne se podivani na zaznam.

Jde mi tedy hodně i o cenu, tady to AHD stoji 5000 (+1500 disk) kdežto s IP je za 8000 coz mi pripadu uz dost, a nějako profi reseni za 20 tis a vyse nyni na to nemám.

Předem diky