Prodej brandové domény světové značky Fred Perry
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Repozitář pro data ke smlouvě?

  1. Rád bych se zeptal, zda někdo z vás řešil smlouvu o postoupení práv k počítačovému programu a řešil přiložené soubory s daným programem? Viděl jsem že je možnost nahrát soubory na DVD či Flash paměť ale hledám něco pro uložení dat online v nějakém repozitáři. Napadl mě GitHub případně mě napadlo zda mohu do smlouvy odkazovat na URL tedy webovou stránku kde daný "počítačový program" ( webová aplikace ) běží? Dá se to taky považovat jako repozitář pro smlouvu?

    Děkuji za odpovědi a pomoc.

  2. Co se právě děje na Webtrhu?
  3. bitbucket bude lepsi, mas zadarmo sukromne repozitare do 5 ludi. a mozes repozitar previest na klienta bez problemov. ale co sa tyka zmluvy, tak staci emailom odoslat archiv s kodom. v ziandom pripade repozitar a podobne, po ukonceni projektu, lebo ak sa zmaze, vypne a podobne, tak to ide na tvoje triko vecsinou. cize klientovi pekne posli finalny kod a tym je to uzavrete. a urcite neries ziadne zalohovanie a podobne. ono klienti sa k tymto veciam spravaju ako prasce a budu ta otravovat do buducna ze kod stratili a podobne. samozrejme ty im ho posles bez toho aby si si nauctoval arhcivaciu a ked budes chciet poplatok tak na teba budu pozerat jak jebnuti. takze bacha na tieto veci. proste uzavri projekt definitivne, to je najlepsie riesenie vzdy. v zmluve maj len inkluzivne body, nie exkluzivne lebo tam je nekonecno veci na ktorych ta mozu dostat neskor.

  4. node - No v tomhle případě já jsem ten klient a chci si smlouvou potvrdit plné vlastnictví webové aplikace a systému kterou pro mě programátor vytvořil. Smlouvu chci dát na podpis programátorovi a řeším právě kde dát soubory, jelikož smlouva uvádí zdroj dat které jsou dosažitelné využití smlouvy u nějakých problémů.

  5. v tom pripade ako som pisal, sprav si bitbucket repozitar, pozvi don vyvojara a on don bude commitovat zmeny a mas tak plnu historiu k dispozicii. mozes definovat v zmluve presne url a je to. len realne sa na zmluvu moc nespoliehaj. to je tak slepa viera. ak sa nejedna o stovky tisic eur/miliony korun tak to nema ani moc zmysel.

    mimochodom, kod je jedna vec ale vecsinou byva problem db a zalohy. ku kodu sa casto da dostat ale ked naprikald expiruje hosting a clovek dojde o db tak je nahraty. to len tak pomimo temy.

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3