Nabízím k prodeji seznamovací projekt DateIn.cz.

Projekt vznikl v roce 2016 na základě úspěšného sociálního experimentu jako seznamka formou speed datingu. Původně byly akce určené pouze pro studenty vysokých škol, vzhledem k velkému zájmu se následně nabídka omezila pouze věkově (několik skupin do 40 let).

Akce se konaly vždy v centru Prahy - mimo jiné v luxusních prostorách COMO Restaurant&Cocktail Bar na Václavském náměstí. Doporučená kapacita jedné akce je 10 mužů a 10 žen, přičemž průměrná cena je 490 Kč za osobu. Největší nákladovou položkou je online reklama, následovaná smluvenou útratou v místě konání.

Reálný zisk z jedné akce je tedy při nákladech na reklamu 4000 Kč a útratě 80 Kč/2dcl vína/osoba = 4200 Kč. To samozřejmě platí pro Prahu, v případě expanze do dalších měst, kde je konkurence ještě mnohem menší, se můžete dostat úplně jinam. Poslední akce se konala v prosinci 2019.

Webové stránky jsou programované na míru a plně automatizované (žádné manuální rozesílání mailů), návštěvníci mohou živě vidět stav přihlášených, popř. počet zbývajících volných míst. Automaticky jsou účastníkům přidělovány i seriálové přezdívky, pod kterými během akce vystupují.

Součástí prodeje je i FB stránka DateIn, databáze e-mailů z registrací a subscribes, na míru připravená loga, fotografie z akcí a 5000 barevných letáků formátu A6.

Projektu se nemůžu dále věnovat z časových důvodů (zaměstnání + podílnictví v jiném startupu), proto nabízím k prodeji. V případě zájmu se s kupcem rád sejdu a předám veškeré info nutné k dalšímu rozjezdu a úspěšnému fungování projektu.

Cena k jednání.

V případě dotazů se neváhejte ptát, jsem k dispozici.