Založení a design webu a eshopu taneční školy
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Zasílání mimo čr

 1. zdravim, řešil jste někdy někdo zasílání mimo čr?

  zajímá mne jestli někde existuje srovnávač pro zásilkové služby něco jako zbozi nebo heureka.

  Abych to přiblížil, člověk zadá parametry zásilky a vyjede srovnání cen od všemožných prodejců přepravy. Zajímá mne to, protože ceny přepravy do některých zemí se mnohdy liší v řádech tisíců a nebaví mne se tím pořád proklikávat, obzvláště v této pošahané celosvětové situaci je to vopruz.

  zde přikládám pár služeb které jsem dal dohromady.

  www.zaslat.cz
  www.teahousetransport.com
  www.delibarry.com
  www.shipex.cz
  www.balikservis.cz
  www.cz-balik.cz
  www.uspornybalik.cz
  www.poslisnadno.cz
  www.balik123.cz
  https://www.postaonline.cz/kalkulacka-postovneho
  http://klient.epskuryr.cz/on-line/ob...y-do-zahranici
  https://www.ppl.cz/balikprotebe/
  www.expresniposta.cz
  www.kuryrpoint.cz
  https://www.dpd.cz/objednavkaprepravy/noreg-order.php
  https://e-balik.cz/konfigurator/default
  https://www.postabezhranic.cz/cenik.php
  Zásilky do zahraničí za nejlepší ceny! | Zásilkovna

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Posíláme standartní b2c balíčky do cca 5ti kg v prumeru a pouzivame postabezhranic.cz a zasilkovna.cz s oběma spokojenost.

 4. no mě teď tyto 2 instituce během 2 týdnů poztrácely 20 balíků :-/ krom toho neřeší odesílání mimo EU

 5. Takový srovnávač mít jentak nebudeš, leda že by byl zaměřen na koncáky co potřebují poslat jeden balíček. Však když máš s někým smlouvu, tak máš přeci úplně jiné ceny než jsou tabulkové. Například já když jsem se ještě věnoval zasílání balíků mimo ČR tak jsem měl u jedné přepravky cenu o 60 procent nižší oproti tabulkovým cenám oproti garanci nějakého obratu u nich.

  No a také záleží co posíláš, jestli je to zboží za pár stovek tak hledáš cenovou úroveň max. ČP, jestli něco dražšího tak požaduješ trošku jiné služby a garance.

 6. No asi žiju v jinym vesmíru mě když někdo (tím myslím třeba dpd, gls, ppl, tnt, ups, fedex atp.) udělá 60% nebo i 80% nabídku tak stejně vždycky najdu ve výše zmiňovaném levnější variantu. Bohužel jsem do dnešního dne ještě neobjevil univerzálního přepravce u kterého bych nenašel levnější alternativu. A to jsem prosím jen obyčejný koncák posílající jen 200-500 balíků měsíčně (záleží na ročním období). Zároveň jak správně zmiňujete musíte mít garantovaný obrat což u výše zmiňovaných odpadá :-) takže než abych se dohadoval o nějakém obratu a skrytých poplatcích radši bych volil variantu vyhledávače a ať se o obrat postará někdo jiný ;-)

 7. Ahoj, trošku offtopic, ale nevíte přes koho tahat balíky ze Slovenska, Je nutná adresa na SK kam přijdou balíky a poté doručení k nám do ČR. Velké firmy Typu PPL, DPD nebo naopak Slovenské za to chtějí hodně peněz.

 8. Citace Původně odeslal Capsle Zobrazit příspěvek
  No asi žiju v jinym vesmíru mě když někdo (tím myslím třeba dpd, gls, ppl, tnt, ups, fedex atp.) udělá 60% nebo i 80% nabídku tak stejně vždycky najdu ve výše zmiňovaném levnější variantu. Bohužel jsem do dnešního dne ještě neobjevil univerzálního přepravce u kterého bych nenašel levnější alternativu. A to jsem prosím jen obyčejný koncák posílající jen 200-500 balíků měsíčně (záleží na ročním období). Zároveň jak správně zmiňujete musíte mít garantovaný obrat což u výše zmiňovaných odpadá :-) takže než abych se dohadoval o nějakém obratu a skrytých poplatcích radši bych volil variantu vyhledávače a ať se o obrat postará někdo jiný ;-)
  To by chtěl každý, ale minimálně ty společnosti co jsou v závorce o to nemají zájem, jinak by už to dávno bylo. A shodou okolností tvoří i většinu celosvětového obratu na trhu přepravních služeb, takže asi tak. Jako najdeš levnější, ne že ne. Ale prostě záleží co hledáš, zda něco takového vůbec existuje a v jaké kvalitě. A také v jaké cenové úrovni se pohybuješ a co je tvá zákaznická cílovka. Já když zasílal, měl jsem na shopu vždy více přepravců. Od ČP až po společnost v závorce.A spousta zákazníků, pokud neprodáváš zboží za 30 dolarů je ochotna si připlatit za přepravu známým dopravcem. Hlavně američani. Pro spoustu z nich je ČP či různý nonamové viz seznam, totálně neznámých. A než by riskovali poslání zboží byt' za třetinovou cenu od někoho o kom neslyšeli, tak radši si připlatí. Samozřejmě ne každý, ale hodně ano. Ale ostatně, to sám jistě víš u 500 balíků měsíčně máš už jistě vyzkoušených x modelů dopravy.

 9. Tuhle jsem se ptal jednoho angličana, jestli má smlouvu s GLS, když mi poslal 4kg balík za 450Kč v přepočtu. Nemá, prostě přijde a pošle. Já bych mu ho stejnou přepravkou poslal za 1260Kč se smlouvou...... V každý pr**li mají nižší ceny přepravy než u nás. :(

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3