Název: oxio hp webtrh.jpg
Zobrazení: 130
Velikost: 107,6 KB
Přes 8 let zkušeností | Více než 200 zhotovených projektů | Jsme online každý den

Jsme skupina freelancerů, ale nejsme agentura. Váš projekt jsme schopni zpracovat od A až do Z, včetně loga, firemní identity a grafiky. Vaši zákazníci či návštěvníci webu musí najít to, co hledají a čas na webu musí být příjemným zážitkem a zkušeností. Každý web od nás má svou jedinečnou grafiku a rozložení. Začínáme vždy s čistou bílou stránkou a obsah pro vás vždy stavíme na míru. • Webové stránky, funkce a cena
Zřízení domény, hostingu a emailových schránek, responzivní design (desktop, tablet, mobilní telefon), grafika a infografika, formuláře, nastavení SEO, optimalizace rychlosti webu, zabezpečení webu, napojení na Google a Seznam nástroje (analytika, konverzní kódy), napojení na soc. sítě, videa a galerie, více-jazyčnost webu, Google Maps. Záleží zcela na vašich potřebách. Rádi vám i případně nějaké funkce doporučíme. Cena webu se pohybuje od 9900 Kč.

Další informace: https://oxio.cz/web

Název: webtrh weby3.jpg
Zobrazení: 129
Velikost: 375,4 KB • E-shop, funkce a cena
Zřízení domény, hostingu a emailových schránek, responzivní design (desktop, tablet, mobilní telefon), grafika a infografika, formuláře, nastavení SEO, optimalizace rychlosti webu, zabezpečení webu, napojení na Google a Seznam nástroje (analytika, konverzní kódy), napojení na soc. sítě, videa a galerie, více-jazyčnost webu, Google Maps, různé platební metody a možnosti dopravy. Záleží zcela na vašich potřebách. Rádi vám i případně nějaké funkce doporučíme. Cena eshopu se pohybuje od 13900 Kč.

Další informace: https://oxio.cz/eshop

Název: webtrh eshopy.jpg
Zobrazení: 133
Velikost: 365,6 KB • Kontakt a doplňující info
Webové stránky a e-shopy tvoříme v největším open-source systému na světě - Wordpress. Administrace a obsluha webu či eshopu bude pro vás tedy velmi jednoduchá. Dáváme si maximálně záležet na propracovaném UI a UX.

V případě zájmu o spolupráci, či více informací, se nám určitě ozvěte buď tady do zpráv, nebo přes email :)


Název: webtrh kontakt2.jpg
Zobrazení: 137
Velikost: 27,0 KB

Filip Krátký
vedoucí týmu Oxio
oxio@oxio.cz
https://oxio.cz