Neomezený e-shopový systém s jednotnou administrací
Zobrazují se odpovědi 1 až 11 z 11

Zobrazení ve vyhledávání Google

 1. Dobrý den,

  mám registraci eshopu na Google firmy, ale rád bych věděl jak docílit, aby se mi zobrazovalo toto:

  ATCMobile.cz, Startovní, Ostrava-jih-Hrabůvka - Hledat Googlem

  Jde mi o ty odstavce pod zápisem eshopu?

  Když zadám svůj eshop tak to tam nemám...nevíte čím to je?

  A ještě dotaz na platby Google Ads, při dokončení to chce po mě potvrzení automatických plateb,vypsání údajů platební karty a potvrzení.Da se pak reklama pozastavit,zrušit,vyčerpá se zaplacena částka a nebude se stahovat další platba?

  Děkuji
  Naposledy upravil tarif : 02.05.2020 v 10:31

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Nevím přesně jaké odstavce myslíš? Ty přímo v SERPu nalevo pod prvním organickým zápisem, nebo ta data v tom firemním boxu napravo?

 4. Citace Původně odeslal Tomáš Maňhal Zobrazit příspěvek
  Nevím přesně jaké odstavce myslíš? Ty přímo v SERPu nalevo pod prvním organickým zápisem, nebo ta data v tom firemním boxu napravo?
  Mám namysli nalevo pod organickým zápisem...data v napravo se mi u mého zápisu zobrazují.

 5. To nikterak neovlivníš. Jedině vhodnou interní strukturou. Google tam vkládá dodatečná data o kategoriích, pokud sám usoudí, že jsou pro potenciálního návštěvníka nějak relevantní. Velmi často se tam tak k brandu objeví kontakt, nebo právě servisní podstránka a podobně, na základě dat z vyhledávání co Google má k dispozici.

 6. Citace Původně odeslal Tomáš Maňhal Zobrazit příspěvek
  To nikterak neovlivníš. Jedině vhodnou interní strukturou. Google tam vkládá dodatečná data o kategoriích, pokud sám usoudí, že jsou pro potenciálního návštěvníka nějak relevantní. Velmi často se tam tak k brandu objeví kontakt, nebo právě servisní podstránka a podobně, na základě dat z vyhledávání co Google má k dispozici.
  Takže to nijak neovlivním...vše víceméně záleží na Google. Ještě dotaz Tomáši? Google Ads jsou možné pouze automatické platby? Chci Ads vyzkoušet, tak půjde třeba reklamu pozastavit, když nebudu chtít ať mi stáhnou opět platbu?

 7. Fíha, co se týče Ads, to už ti moc neporadím, dělám jen v organice, promiň :-) Ale určitě lze reklamu kdykoliv zastavit, upravit a tak podobně. Dobíjíš si tam jen kredit prostě.

 8. Ano, platby jsou již pár měsíců možné jen automatické (u nově zakládaných účtů, u starých je možno stále mít manuální platby). Ale i tak kampaně samozřejmě pozastavit můžeš.

 9. Citace Původně odeslal Pavel Horelica Zobrazit příspěvek
  Ano, platby jsou již pár měsíců možné jen automatické (u nově zakládaných účtů, u starých je možno stále mít manuální platby). Ale i tak kampaně samozřejmě pozastavit můžeš.
  Chci to jen vyzkoušet, tak proto se ptám...Google mi nabídl 1000 Kč kredit při útratě 500 Kč. Takže, když pozastavím reklamu budu se zobrazovat do vyčerpání částky nebo se zobrazovat nebude? Ptám se, at to nemusím hledat v nápovědě a tady se v tom vyznáte.

 10. dobiješ si 500. Po jejich útratě se ti objeví na účtu 1000Kč. Pak doklikáš kredit a konec. Nastav si platnost kampaně do vyklikání částky.

 11. Citace Původně odeslal Pavel Horelica Zobrazit příspěvek
  dobiješ si 500. Po jejich útratě se ti objeví na účtu 1000Kč. Pak doklikáš kredit a konec. Nastav si platnost kampaně do vyklikání částky.
  Tak asi dělám něco špatně.Vse vyplním,dám denní limit a přesměruje mě to na automatickou platbu, vyplním a zatím jsem to neodeslal.Tak nevím jak zvolím,že chci dobít za 500 Kč?Ani se mi neukazuje částka za proklik...Zlatý Sklik.

 12. Nedobijis. Po proinzerovani 500 se ti dobije 1000. Proklikas 1500 a zaplatis realne 500.

  Cena za proklik: zalezi jak mas vse nastavene. Nekdy se ti cena za proklik neukaze, pokud to mas takto nastaveno.

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3