Covistop Dezinfekce rukou Anti-Covid - 100 ml s rozprašovačem, 500 ml se stříkací vložkou, Skladem
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Presmerovanie podla zdroja odkial prisiel na web?

 1. Ahoj,

  je mozne nejak presmerovat kazdeho kto pride z urcitej domeny na web?

  Dajme tomu ze mam domena.sk a chcem kazdeho kto zada domena.COM ktora cez dns smeruje na .sk, tak aby ho automaticky presmerovalo na domena.sk/vitajte/ ?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. $GLOBALS['HTTP_REFERRER'] ak si dobre pametam. ale nie je to spolahlive nakolko sa to da jednoducho zmanipulovat, kludne aj nejakym adblock rosirenim.

 4. Vhodnější mi přijde to řešit na úrovni HTTP serveru, protože s aplikační vrstvou to nemá moc společného.

  Takže třeba nějaký .htaccess (když nezmiňuješ nic jiného, tak předpokládám, že máš na serveru Apache a povolené úpravy .htaccess - to je celkem běžná kombinace) a jeho proměnná HTTP_REFERER - příklad.

 5. pokud je web u tebe, php (či obecně server) má k dispozici doménu, na kterou návštěvník přišel.

  Najdeš to v proměnných $SERVER[HTTP_HOST] a $SERVER[SERVER_NAME], musíš nechat přesměrovaní na php aplikaci, udělat si třeba session cookies a tu informaci uložit tam.

  DNS nic jako přesměrovaní neumí, doména je pouze nasměrována na nějaký server a o přesměrování se stará nejspiš htacess nebo php.

 6. HTTP_REFERER je spíše pro účely návštěv z třetí strany, pokud zadám url do prohlížeče přímo, žádny referer neobsahuje, hromada doplňků to blokuje, je zbytečné to používat, pokud obě domény máš pod kontrolou

 7. Citace Původně odeslal TomášX Zobrazit příspěvek
  HTTP_REFERER je spíše pro účely návštěv z třetí strany, pokud zadám url do prohlížeče přímo, žádny referer neobsahuje, hromada doplňků to blokuje, je zbytečné to používat, pokud obě domény máš pod kontrolou
  mas pravdu, zle som precital otazku. htaccess & spol.

 8. dik, nakoniec som nasiel v admine hostingu rovno moznost zadat adresu aj s celou cestou, na ktoru ju chceme smerovat :D

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3