Covistop Dezinfekce rukou Anti-Covid - 100 ml s rozprašovačem, 500 ml se stříkací vložkou, Skladem
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Cena eshopu na shoptetu

 1. Zdravím,
  kolik je tak přijatelná cena za udělání eshopu na shoptetu?
  Jedná se o řešení včetně loga, grafiky, upravy fotek + další potřebné "základní náležitosti"
  které jsou nevyhnutelně nutné a nezmínila jsem.
  Díky za názor

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Z tohoto popisu se to nedá určit. Postavit e-shop je jedna věc, udělat grafiku (bannery, měn grafiku eshopu obecně?), k tomu logo ...upravit fotky v jakém smyslu a rozsahu? Evidentně budete potřebovat několik lidí, každý ať dělá to, čemu rozumí.

  Jinak úplně basic eshop postavíte během dne, aktivujete doplňky, nastavíte je apod. Kdo už to někdy dělal, nestráví nad tím X dní jako člověk, co to dělá poprvé (ale taky to jde).

  Ono taky záleží, kolik do toho chcete dát? Jestli vám stačí basic logo, Tak to vám udělá i student za litr, max. za dva. U jednoduchých banneru se udržíte pár stovek za ks. Pokud byste chtěla e-shop nějak speciálně upravovat (mimo defaultní možnosti), účtují si upravari kolem 600 Kč na hodinu ...nic levného.

  Ale abych dal nějaký nástřel, tak se i základního eshopu se zakaldnimi bannery apod. vejdete do 10K. Nepočítám ale s nějakými fotkami, když ani nevíme, kolik toho je, v jakém rozsahu atd.

 4. Super, děkuji moc za vyčerpávající odpověď :)

 5. 10—100 000 Kc, to je fakt dost obecnej dotaz, lepsi je vzdycky rict rozpocet a podle toho vas dodavatele usmerni, resp podle toho se vam ozvou bud zacatecnici, nebo profici.

 6. Ono s těmi profíky taky pozor. Kolikrát neumí udělat svou práci pořádně, velmi často nedodržují termíny, udělají vám něco "na míru" na cizím řešení, nebo jsou zbytečně předražení. Co vám "profík" udělá za 1 500 na hodinu, udělá jiný za polovinu nebo levněji. Samozřejmě se to netýká všech, ale dneska je fakt umění narazit na solidního kohokoliv.

 7. Shoptet má vlastní ověřenou databázi specialistů. Hledal bych hlavně tam. https://partneri.shoptet.cz/

 8. Jako partner Shoptetu jsem v poslednich tydnech nastavoval nekolik novych eshopu. Pres Teamviewer s dotazy a vysvetlenim co a jak v eshopu. Obvykle zaklad vezme asi dve hodiny, pokud je druha strana (majitel) nachystany. Cena je to do 2500 Kc.

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3