Nabízím kompletní služby ON page i OFF page SEO, které zajistí, aby byl web validní pro vyhledávače a získal kvalitní odkazový profil. Samozřejmostí je nezávazná SEO nabídka zdarma, se kterou zjistíte, v jakém stavu je váš web a co by se na něm dalo zlepšit.

Služby ON Page

Zpracování meta informací - 300,- Kč/1 NS
Meta informace jsou nezbytné, aby se web správně zobrazoval ve výsledcích vyhledávání, velké množství webů je nemá nebo je má vyplněné špatně. Zajistím jejich zpracování a v případě potřeby i doplnění na web.


SEO text na web - 250,- Kč/1 NS
Textový obsah je na webu důležitý, zajistí lepší indexování stránky a podporu ve vyhledávání na kl. slova.
Vytvořím čtivý text, který bude obsahovat v přiměřeném množství důležité výrazy a zlepší kvalitu Vašich firemních stránek, případně e-shopu.

Novinky/blog - 200,- Kč/1 kus
Pravidelné články a novinky jsou důležité nejen pro magazíny, ale i pro firemní stránky a eshopy. Jejich prostřednictvím dáte návštěvníkům důvod, aby se k Vám vraceli. Pravidelný obsah rovněž zajistí webu častější indexování ze strany vyhledávačů, zvýší se jeho kvalita i prestiž. Při sdílení na soc. sítích získáte další zdroj návštěvníků. Zajistím pravidelné a čtivé články/novinky, které podpoří web z hlediska SEO, zvýší Vám atraktivitu a získají nové návštěvníky.

Služby OFF page


Ceny jsou uvedeny bez DPH (jsem plátce)

Pro pravidelné budování odkazů:

Linkbuilding do diskuzí - 40,- Kč/kus
Zajistím tvorbu komentářových odkazů. Vyhledávače je dobře indexují, jelikož je považují za přirozený druh odkazů. Nedělám spamy, ale snažím se komentovat k tématu. Zde nelze odkazovat z KW, komentuji na diskuzních fórech, blozích, magazínech a sociálních sítích. Nevhodná témata nerealizuji. Vše je na domluvě.

PR články na magazínech
- 150,- Kč/kus
Propagační články na magazínech jsou účinným způsobem, jak zlepšit povědomí o značce/webu a zároveň účinně podpořit web na důležitá klíčová slova. Zajistím PR články na tématických magazínech s trvalým umístěním. PR články můžete dodat hotové, případně za příplatek 150 Kč mohu zajistit také sepsání.

Mikroweby - 400,- Kč/kus
Mikrostránky rozšíří působnost webu a jsou zároveň zdrojem zpětných odkazů. Vytvořím atraktivní mikroweby, které obsahují dostatek textového obsahu, 4 kategorie a moderní vzhled. Návštěvníci z nich budou odkazováni přímo na Váš hlavní web. Mikroweby tvořím na free doménách, tzn. nikdy nemusíte platit za doménu ani za hosting. V případě zájmu mohu zajistit i mikroweb na vlastní doméně.

Jednorázové odkazy


Záložkování - 200,- Kč
Máte nový web nebo web, který prošel redesignem/rekonstrukcí? Nechte mu udělat záložkování. Web vložím do 10 CZ/SK záložkovacích webů, které se postarají o rychlou indexaci obsahu. Tato služba je jednorázová.

Ceny jsou uvedeny bez DPH (jsem plátce)


Jak objednat?
Objednávat můžete zde na Webtrhu v SZ, dále na mailu info@kvalitneseo.cz či na Skypu
(Skype: mmarikam)

Sleva
Pokud budete mít zájem o pravidelnou spolupráci, je možná individuální domluva na cenách popř. sleva na služby.

Ukázky práce/reference
Na vyžádání zašlu ukázky jakýchkoliv služeb, které provádím.