Založení a design webu a eshopu taneční školy
Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Obchodní tajemství - platí?

 1. Dobrý den,

  chtěl bych se prosím zeptat. Pracoval jsem pro jednu firmu a chtěl bych si nyní udělat case study grafiky, kterou jsem tam zhotovil. Podepisoval jsem smlouvu o poskytování grafického designu. Grafika, kterou chci publikovat, je veřejně dostupná - čili web, logo apod. Systémy - produkty té firmy jsou téže veřejně dostupné - po registraci, stejně tak jsou screeny z jejich systémů ve videích na youtube popisující jak fungují.

  Má otázka zní - mohu publikovat tyto grafické návrhy na mém portfoliu pokud mám ve smlouvě zakázáno publikovat věci co jsem vytvořil, avšak je v ní také napsáno že:

  Za obchodní tajemství se nepovažují programy, postupy a jiné údaje, které jsou běžně dostupné anebo které se staly běžně dostupnými bez zavinění Zhotovitele?

  Znamená to tedy, že grafika, kterou jsem dělal a je už běžně dostupná viz. výše není součástí toho obchodního tajemství?

  Předem děkuji

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. z jedné věty vytržené možná z kontextu ti asi neporadí nikdo. Proč se nezeptáš tam, kde jsi pracoval?

 4. bez záruky: to, co oni sami zveřejnili, jistě můžete zveřejnit také - protože to už zveřejné je. ale opatrně a jistě lepší se zeptat

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3