Založení a design webu a eshopu taneční školy
Zobrazují se odpovědi 1 až 14 z 14

Co říkáte na tuhle poptávku?


 1. Co se právě děje na Webtrhu?
 2. To už mi horší přijdou sračky, který dokola prodává tenhle
  Agregátor půjček na vaší nebo novou doménu
  https://webtrh.cz/448463-agregator-u...zdu-vasi-novou

 3. Me tu zase stvou ty cokoladovy nesmyslny domeny za nekolik mil euro :D

 4. Co je na tom divnyho?

 5. Vy máte problémy, však to je super se na to koukat. Nechápu, jak to někoho může rozhodit :D však každej znalej člověk ví, že stejně nemůže tímto paskvilem nic vydělat nebo být úspěšný. Maximálně to tady bude prodávat měsíc, měsíc se stresovat s tím jestli to prodá a pak to prodá za dvojku, což by mi nestálo ani za čas strávený nad převodem domény a předáním přístupových dat.

  A paní co chce programátora za pakatel, proč ne. Už má 4 zájemce, takže vše je super. Výstup bude z 99% shit, ale kdo chce kam pomozme mu tam. Je to jak se vším, pokud je něco za levno je to většinou shit a nakonec zjistí, že bude muset investovat víc do případných oprav. Já to neřeším, nevím v jaké realitě by mě to mělo štvát.

 6. Hehehe, tak ono na ty shity reaguji i automaticky boti, ktery posilaji tu samou nanidku na kazdy inzerat z kazegorie a dokonce lidi, kteri maji A, A+, A++ hodnoceni a podbizi se a taky umi udelat shit praci. Strasne bych rad rozdal jim hodnoceni, ale nechci nasrat.

 7. Aha, to je možný no vlastně, že se botuje i tady.

 8. Citace Původně odeslal Oleg Zobrazit příspěvek
  Hehehe, tak ono na ty shity reaguji i automaticky boti, ktery posilaji tu samou nanidku na kazdy inzerat z kazegorie a dokonce lidi, kteri maji A, A+, A++ hodnoceni a podbizi se a taky umi udelat shit praci. Strasne bych rad rozdal jim hodnoceni, ale nechci nasrat.
  Pokud nemas dukazy, tak cekej bednu bananu.

 9. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  Pokud nemas dukazy, tak cekej bednu bananu.
  Dukazu mam tri pytle, ale banamy nepotrebuji. Kupuji si je v hypermarketu, znacku Dole, Chiquita, SCB, a ty BIO to nevim co to je za OSVČ.

 10. To ze je poptavka smesna je jedno, ale taky se nejspise jedna o dalsi podvod. Nick je zenske jmeno, nicmene v textu je "Mám ještě další věci, pro které bych potřeboval vytvořit pár grafických věcí".

 11. Ať poptává kdo chce co chce, nevidím v tom problém. Evidentně si to našlo zájemce. Nevidím důvod k tomu zakládat téma k diskuzi jen proto, že je pro vás ta nabídka třeba směšná. Reagovat na ni samozřejmě nemusíte. Uvidíme kam bude debata směřovat, v případě dalšího shitfestu téma mažu.

 12. Když kolikrát vidím ty "top domény" na prodej, musím se smát. Z fleků jich vymyslím X lepších, kolikrát i kratších a lépe zapamatovatelných.

  Nabídky od Josefa Budky už mi jsou k smíchu. Snad denně sem přidávám ty své zázračné projekty, napojené na affiliate apod. Vytváří naprosto hnusné stránky jak z roku 1995 (nic osobního), které bych se styděl někde ukázat.

  Ale každý dělá to, co umí...

 13. Ač se to asi "zasloužilým" nelíbí, je to dle mého směr kterým se Webtrh vydal. Zaměření na masu, low cost a začátečnické dotazy. Na vše ostatní budou premium služby. Máme tu již premium služby jako je práce, právní služby, účetní služby, brzo přibudou lustrace a jelikož dělají i nějakou developerskou činnost vůbec bych se nedivil kdy by se zde objevilo i něco okolo realit jako třeba pronájem kanceláři. Do tohoto už jen chybí nabídka vývojářských služeb a tak už nebude z pohledu majitele sem dostávat na prodej kvalitní projekty.

 14. 10 prodaných agregátorů za měsíc je 20 000 Kč, 20 = 40 000... + nový eventuelní doplnění, weby...
  Kdo děláte měsíčně weby za 20 000? Klientům zde, s nejnižšší poptávkou asi ne.
  Každý web, agregátor si může najít svého zájemce. Proto jeho prodeje neodsuzuji, i když vím, že je to práce na 5 minut. Solidní hodinovka -:)

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3