logo
22.04.2020 21:19
1
Zdravím,
obracím se na zdejší diskutující s prosbou o konzultaci. Vlastním facebookovou stránku, 26tis. "To se mi líbí", obor-téma: zábava, memes apod.

Stránku jsem koupil s představou, že ji přetvořím na projekt podobný Winitiu - to jest pořádání soutěží o různé produkty (produkty získávané skrze spolupráce) s cílem prezentovat produkt dané firmy a přivést na jejich FB stránku nové "to se mi líbí". Samozřejmě celý tenhle model je běh na delší trať. V tuto chvílí ta má stránka nemá tak velký dosah, který by mohl být pro firmy atraktivní. Zpočátku bych tedy chtěl několik desítek produktů nakoupit a pravidelnými soutěžemi o tyto produkty bych se snažil získat stránce nové "To se mi líbí". Díky vyšším číslům by princip spolupráce mohl být atraktivní pro první menší firmy, které poskytnou produkt + drobné finanční plnění za zprocesování. Model by se tak mohl rozjet a snad by začal být výdělečný.

Má to smysl? Je to dobrá cesta? Napadají vás jiné alternativy jak s fb stránkou naložit? (26tis "to se mi líbí, téma-obor: zábava). Na závěr podotknu, že poslední aktivity na té stránce byla cca před rokem.

Za každý podnět k diskuzi budu rád.
Děkuji

Co se právě děje na Webtrhu?

22.04.2020 21:46
2
Záleží jak se chovají uživatelé, ona ta stránka klidně teď po roce může být úplně mrtvá.

Vaše představa mi nepřijde nikterak zajímavá, ale proč ne. Klidně se ji držte, nabídněte to drobným podnikům. Udělejte k FB stránce i web s memes, zábavnou tématikou a k tomu nasaďte Adsense.

Možností je více, pokud máte zájem si o tom více promluvit, klidně napište a něco můžeme vymyslet.
23.04.2020 09:21
3
Aktivní docela jsou, samotného mě to překvapuje. Týdne přibývá okolo 20 nových to se mi líbí. Ty staré příspěvky jsou stále lajkovány i sdíleny.
Pokud bych se vydal cestou ponechat stránku jako memes generátor a k tomu udělal web, tak adsense bude problém ne? Když budu publikovat obrázky, na které nemám licenci. Adsense mi umožní monetizaci takového webu?
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".