logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

Affilate projekt s prémiovými doménami – nakupsnu.cz od korunky

nakupsnu.cz
hourglass
Skončil
22.05.2020 v 19:26
biders
Vyhrál M*****b
Prodejce
D
11.11.
Dobrý den,
nabízím k prodeji web nabízející slevy. Webové stránky jsou plně automatizované, není nutné nic dělat. Web funguje na bázi affiliate odkazů.

https://www.nakupsnu.cz/ + doména nakup-snu.cz

Získáváte i prémiovou šablonu, která byla zakoupena pro web.

Webové stránky fungují jako agregátory slev napojené automaticky přes affiliate weby CJ.com a invia.cz. Není tedy nutné řešit fakturací vydělaných peněz přes několik firem. Po kliknutí na slevu se dostanete na slevový portál, kde pokud zákazník objedná a zaplatí, dostanete provizi. Pokud neobjedná a přijde za 5 až 30 dní, stále dostanete provizi.

Web nebyl nijak propagován, byl pouze založen instagram. Je tedy potřeba, aby se někdo věnoval této činnosti, aby weby zvýšily svou návštěvnost a začaly pořádně vydělávat. Bohužel na to nebyl čas, a proto bylo rozhodnuto o prodeji.

Webhosting je na naší VPS, podpora HTTPS na doméně SNI a příplatková služba CRON+. Možnost přenechat i stávající instagramový účet.

Webová stránka má svou vlastní administraci, newsletter, automatické přidávání slev, jejich mazání. Web funguje zcela automaticky.


V případě nutnosti není problém cokoliv na webu změnit, přeprogramovat. Předám kontakt na programátora.

Získáte tedy vše uvedené (webhosting do 31.05.2020, obě domény včetně obsahu . Nejsem plátce DPH, faktura možná pouze na území České republiky.

Pokud máte jakoukoliv otázku, pošlete mně ji do PM

Sledujte i další aukci, kde prodávám stejný projekt, který je zaměřený pouze na dovolenou - https://www.pohadkovadovolena.cz/ + doména pohadkova-dovolena.cz