Založení a design webu a eshopu taneční školy
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

E-sim karta v mobilu

  1. Zdravím, pokus si v iPhonu aktivuji e-sim kartu, mohu původní plastovu kartu používat v druhém telefonu?

  2. Co se právě děje na Webtrhu?
  3. Ne, původní, plastová SIMka je nefunkční po převodu na e-SIM. Pokud budeš potřebovat přejít zpět na SIM, tak musíš na pobočku a je to často zpoplatněné.

  4. ale můžeš si nechat vidat druhé číslo, která bude některé věci z tarifu sdílet (data, volání, sms), ale bude to jiné číslo. Všichni operátoři umí mít více simkaret k jednomu číslu, někdy je možné je k tomu přesvědčit veřejně, někdy jim občas unikne tarif, kde to nabízejí (vodafone double sim), ale platí tady omezení, že v jeden okamžik v síti může být aktivní pouze jedna simkarta a druhá se ti odhlásí.

    Používám to tak v záložním telefonu, který je vypnutý v šuplíku, funguje to i u TMO s e-sim, ale asi ti to veřejně nedají, v tarifech jsem to zatím nezahlédl.

  5. Mohlo by stačit zajít na pobočku. Jde v podstatě o další profil na té dané e-SIM, s tím by snad takový problém být nemusel. Nevýhoda je, jak píšeš, že může být v jeden čas aktivní jen jeden z nich.

  6. To, že bude aktivní pouze jedna simka mě vůbec nevadí. Chci jen jedno telefonní číslo ve dvou mobilech. Určitě není potřeba, aby běželi obě najednou.

  7. Jenže to je problém, protože tím převodem klasický SIM karty na e-SIM se stane ta plastová nefunkční. Takže by ti nefungovala v dalším telefonu. 100% bych si to šel ale ověřit na pobočku. Případně jestli máš po ruce dva přístroje, tak otestuj jednoduše.

  8. Díky, poptám se asi přímo u nich. Elektronickou kartu ještě nemám, zatím si zjišťuji detaily.

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3