Covistop Dezinfekce rukou Anti-Covid - 100 ml s rozprašovačem, 500 ml se stříkací vložkou, Skladem
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Neuložený text, jde ho nějak obnovit

 1. Zdravím, teď jsem dopsal po 3 hod. článek a při uložení mě to odhlásilo. Jsem idiot a vůbec jsem si nevzpomněl si to na WP zkontrolovat, že nejsem odhlášen. Jde to nějak vrátit? Neukládají okna např. historii zmáčknutých kláves, nebo tak něco?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. hm... tak to je nemile... Ja se obavam, ze ted uz nepomuze ani ta svecena voda...

 4. Možná se v jiném tabu přihlásit a pak kliknout na zpět v tom původním? Někdy si prohlížeč pamatuje vyplněný formulář.

 5. Ne, nejde to

 6. kukni, ci sa nieco nenachadza v Local Storage prehliadaca.. niektore lepsie editory (co asi nebude pripad WP) text predbezne ukladaju prave pre tieto pripady..

 7. Mě se teda při psaní článku ve WP ukládá vše jako koncept, teď jsem to ještě otestoval. Nemáš to jako koncept? Alespoň větší část?

 8. Pokud doslo k odhlaseni v prubehu psani, tak tam kdy doslo k odhlaseni muze byt clanek ulozen jako koncept ale zbyly text jiz neobnovis, bohuzel. Muzes si na WP nastavit kratsi auto save.

 9. Ja vim, ze ted Ti to uz nepomuze, ale pokud delam online neco, coby me bolelo to ztratit, tak to prubezne obcas cele vyberu a ulozim nekde na lokale (treba do obyc. textoveho editoru - a klidne i bez formatovani, jde-li o bezny text)

 10. myslím, že jsem někde zahlédl plugin, který zabrání editaci, pokud není možné autosave uložit. Stejně se chová i google docs, který dá výrazně najevo, že práce je offline.

  Prozkoumal bych v developers tools, jestli tam ten text není v nějaké local storage schovaný. Dříve texty ve formulářích zůstávaly v tmp, ale díky úniku spousty dat to prohlížeče zrušily, dnes už jsou jen v paměti prohlížeče, bohužel.

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3