Neomezený e-shopový systém s jednotnou administrací
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Mobilní aplikace, odhad nákladů, podobné Pokémonům GO

 1. Ahoj,

  prosím o tipy v jaké cenové hladině by se mohla pohybovat tvorba komplet aplikace podobné hře uvedené v názvu. Jednalo by se tedy o aplikaci, která by snímala okolí (jako z foťáku) a v rámci okolí by se do ní postupně objevovalo vše možné a dle možností.

  Sbírali by se body, měnili apod.

  Aplikace by byla tvořena pro dostupné op.systémy.

  Nyní jen orientačně odhad, zdali to má cenu jít do hloubky a pátrat dále.

  Díky moc za fundované odpovědi, Martin

 2. Co se právě děje na Webtrhu?

 3. Pocitej spis s sesti nulama.

 4. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  Pocitej spis s sesti nulama.
  To minimálně no.

 5. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  Pocitej spis s sesti nulama.
  Tak to jsem zpátky nohama na zemi, díky, Martin

  ---------- Příspěvek doplněn 16.04.2020 v 09:43 ----------

  Díky za zpětnou, jak jsem uvedl, mapoval jsem a zjistil, že to nebude v tisících Kč, ale v USD a s více nulami. No nic, díky, Martin

 6. bez podrobnějšího popis těžko říct, čert tkví v detailech a rozsahu práce, a nejdražší jsou vždy ty nevýznamné malíčkosti a vyladění. Třeba jen modelace těch věcí, co se ti mají objevovat může zabrat několik dní nebo i měsíc práce na každou z nich, kolik toho má být?

  Pokemon GO se vyvíjel několik let a autoři měli s takovými typy aplikací zkušenosti 20 let. Cena ale půjde do milionů. Pokemon GO je napsaný nad Unity 3D, mohu-li mluvit o menších hrách nad tímto enginem pro mobily, vývoj rozhranní a základní logiky sebere jednotky milionů, podobnou čátku zaplatíš za základní modely a animace, k tomu si připočti nějaký backend a náklady na jeho provoz, testování a v neposlední řadě náklady na marketing a distribuci.

  Takovýhle věci uděláš levně jen pokud se to naučíš dělat sám nebo seženeš lidi, kteří to budou dělat z radosti a počkají si pár let na případný income z prodeje. Tvoření takovýhle her je časově náročné, protože třeba zatím nevím o tom, že by technologie na převod reality do 3D instantě existovali a musíš ten vývoj zaplatit.

 7. Mne se libi, jak jsi napsal, ze zpatky na zem. Kolik sis myslel, ze by to stalo? Treba 100 tisic? :)

  Ono se staci zamyslet nad tim, kolik desitek vyvojaru Pokemon GO dela, plus velke mnozstvi grafiku a hlavne kolik stoji servery, ktere to vsechno utahnou. A ano, jsou to desitky milionu a jeste v dolarech.

 8. Tak zalezi jakou app konkretne mas na mysli, toto musi byt propracovane technicke zadani uz s nejakym pribehem.

  Pouzit ARkit, ARCore nebo Wikitude, k tomu namalovat a animovat nejake postavy nebo nejake prvky pro augmented reality apod to zabere mnoho casu a ladeni a optimalizace. Pak backend, ktery ti bude data zpracovava (prijimat, ukladat, odesilat, mazat) apod. apod. apod.

  Spise bych pocital, ze minimalni cena od 150k (pro neco zakladniho, napriklad nejaky pruvodce mestem/mesty) a jeji vyse je jen v tvych moznostech.

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3