Prodej brandové domény světové značky Fred Perry
Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Vlastní skript, autopost na FB page

 1. Ahoj,

  chtěl jsem si dnes udělat jen takovou malou fičurku na automatickou publikaci příspěvků z webu na fan page, ale nemohu to rozchodit. Vytvořil jsem aplikaci, nastavil oprávnění, získal token, apod. Vše myslím je správně nastaveno.

  API FB mi při requestu sice vrátí hlášku "fb apiGraph returned an error: (#200) If posting to a group, requires app being installed in the group, and \ either publish_to_groups permission with user token, or both manage_pages \ and publish_pages permission with page token; If posting to a page, \ requires both manage_pages and publish_pages as an admin with \ sufficient administrative permission" - jenže já tam mám všechno tohle povoleno.

  Bohužel na FB mi svítí, že je třeba provést Verifikaci byznys účtu. Chci to jen pro soukromé využití na svém webu. Appka neumožní žádné přihlášení, apod., ale jen FB post.

  Nejde mi to do hlavy, protože takové fičury na automatickou publici jde instalovat do Wordpressu a byznys ověření to určitě nepotřebuje.

  Měl jsem tento návod, ale neuspěl jsem: https://adamboother.com/blog/automat...-facebook-api/

  Nemá někdo funkční skript, nebo odkaz podle kterého dělal a nebyl problém?

  Díky všem za rady, jak to vyřešit.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. V disqus na stránce je koment co error 200 řeší, třeba to pomůže.

  "For those that appear the error: "(#200) The user hasn't authorized the application to perform this action". SOLUTION: Repeat Step 4, and select on User Permission Data this -> "publish_actions". Then continue with instructions like always. That fix the issue with new 2.8 SDK"

 4. Díky Jakube, kouknu na to.

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3