🎥 VIDEA a 🎨 ANIMACE všeho druhu pro firmu, službu, produkty, web nebo akci ⭐⭐⭐
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Google maps -Trvalo zatvorené

 1. Čaute,
  Je možne na google mapách vyhľadať miesta ktoré sú trvalo zatvorené resp. miesta ktoré sú takto označené ?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. O takové funkci nevím. Nedává mi ani smysl. Pokud hledáš konkrétní místo a bude uzavřeno, je to vidět na první pohled už v SERPu. ale seznam uzavřených míst bohužel nikde není, minimálně jsem se s ním pracovně ještě nesetkal.

 4. Citace Původně odeslal Tomáš Maňhal Zobrazit příspěvek
  O takové funkci nevím. Nedává mi ani smysl. Pokud hledáš konkrétní místo a bude uzavřeno, je to vidět na první pohled už v SERPu. ale seznam uzavřených míst bohužel nikde není, minimálně jsem se s ním pracovně ještě nesetkal.
  Nájsť také miesta pre mňa zmysel ma :D A je mi jasne že štandardným spôsobom sa také miesta nedajú nájsť ale ak existuje také označenie v mapách tak teoreticky by mohol existovať spôsob ako tie miesta nájsť

 5. Máš na mysli nějaký scraping dat přímo z mapy určité oblasti? S tím bohužel zkušenosti nemám a filtrovat jde na základě hodnocení. Možná uzavřenou provozovnu Google na mapě ani neukáže (dle mě logicky). Proč je vlastně hledáš? Nějaká cílená nabídka pro uzavřená místa?

 6. Citace Původně odeslal Tomáš Maňhal Zobrazit příspěvek
  Máš na mysli nějaký scraping dat přímo z mapy určité oblasti? S tím bohužel zkušenosti nemám a filtrovat jde na základě hodnocení. Možná uzavřenou provozovnu Google na mapě ani neukáže (dle mě logicky). Proč je vlastně hledáš? Nějaká cílená nabídka pro uzavřená místa?
  hľadam ich pre toto: :D https://www.youtube.com/c/Tomas360

 7. Zajímavej koníček, o tom jsem ani netušil :-D Není to zakázané? :-D

 8. Citace Původně odeslal Tomáš Maňhal Zobrazit příspěvek
  Zajímavej koníček, o tom jsem ani netušil :-D Není to zakázané? :-D
  Je to také na hrane ale za istých okolnosti /ktoré samozrejme vždy dodržiavam/ to nie je zakázané. Mam dokonca zážitok s policajtmi a dopadlo to viac ako dobre :D

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3