logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

Projekt prodávající eshop licence na jednostránkové weby na zahraniční.com doméně od 1Kč

www.eshoptet.com
hourglass
Skončil
26.04.2020 v 21:18
biders
Vyhrál D*****r
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Nabízím investiční příležitost, resp. k prodeji projekt http://eshoptet.com , který jsme vyvinuli z programátorem na základě zvýšené poptávky uživatelů, kteří v těchto dobách hledají možnost, jak se přesunout s offline podnikání na online s minimální investicí.

Projekt eshoptet.com nabízí prodej licencí pro vytvoření jednostránkových webů/eshopů za jednorázový poplatek (žádné měsíční závazky či zákeřné platby alá shoptet.cz aj.).

V dobách zlaté horečky v USA nejvíce vydělaly obchody s krumpáči, lopatami a vozíky, ne ti co šli hledat zlato. Proč tedy nabízet konkrétní web s daným produktem či službou, když můžete prodávat licence, které stačí nahrát na "jakýkoliv" hosting a uživatel si grafiku a texty již upraví sám dle svého a může během několika hodin bez dalších poplatků mít vlastní obchod.

Navíc jsou licence připravené na napojení na platební bránu a CRM systém u Snipcartu, kde se platí pouhých 10 dolarů/měsíc za API napojení, které Vám dává možnost přehledu nad objednávkami, fakturami a komunikaci s uživateli, atp.

Tento projekt jsme začali zpracovávat v dobách, kdy se zde prodal xshopic.com (https://webtrh.cz/435683-vydelavajic...hlight=xshopic), který nabízí shodné služby a jeho cena zde byla vyčíslena na 130.000Kč bez DPH.

K výdělečnosti projektu při tom stačí jen projekt propagovat resp. zaměřit se pouze na marketing a propagaci, aby nový majitel dosáhl krásných zisků.

Projekt http://eshoptet.com nebyl spuštěn ani propagován. Právě byl dokončen vzhledem k výše uvedeným informacím o zvýšené poptávce na toto odvětví lze očekávat rychlé zařazení na trh.

Licence/eshopy mohou využívány:
  1. Pro přímý prodej produktů/služeb
  2. Freelancery, Bloggery
  3. Tvorba mikrostránek (podpůrné stránky pro zlepšení SEO pro main stránky)

Na prodejce na adrese http://eshoptet.com si každý může vyzkoušet DEMO FRONTEND (podoba prodejky) a BACKEND (podoba administrace).

Projekt je napojen na Paypal přes Snipcart.

Součást projektu:
  • Webová prezentace
  • Zahraniční doména: http://eshoptet.com
  • Webhosting
  • Technické balíčky Regular, Professional a Business + pdf manuály, kde je popsán návod krok za krokem jak provést instalaci
  • KNOW-HOW jak stránky doporučujeme propagovat s minimálními náklady


Informace o návštěvnosti a zisku za poslední měsíc jsou očekávanými odhady jakmile se projekt spustí.

K výsledné částce je potřeba přičíst 21% DPH v případě dokladu.
Převod provedeme obratem po připsání částky.


Pokud nemáte dostatečné finance nebo víte, že nejste natolik solventní, abyste uskutečnili platbu do 3 dnů od ukončení aukce, tak prosím nepřihazujte. Děkuji

Případné dotazy zodpovím v SZ.

---------- Přidáno 13.04.2020 13:22 ----------

Jak probíhá obchod:

Na stránkách eshoptet si uživatel zakoupí jeden ze 3 licencí. Po zaplacení mu dorazí na emailovou adresu odkaz ke stažení technického balíčku / licence, kterou následně nainstaluje na svůj webhosting dle přiloženého manuálu v pdf.
A to je vše, žádné další měsíční poplatky a může během několika minut začít budovat svůj business.

---------- Přidáno 24.04.2020 17:28 ----------

Jednotlive licence jsou originalnimi produkty majitele webu.

Za prodej balicku/licenci mate tedy 100% zisk v plne vysi dle vami zvolene ceny.

100USD = 2 500Kc

Pokud prodate 2-3 zakladni balicky za mesic tak zisk je krasnych 5 - 7.500 Kc.

A pocet objednavek muze byt daleko vetsi.