logo
09.04.2020 12:21
1
Vždy jsem řešil hosting pro wordpress weby, aktuálně chci něco pro vlastní aplikaci, kde předpokládám během půl roku vyšší zátěž.

Co byste mi poradili s ohledem na výkon (zásadní je okamžitá odezva), cenu (není rozhodující) a rozšiřitelnost do budoucna?

Předpokládám, že u zaběhlých služeb asi nelze udělat zásadní chybu, ale spíš mě to zajímá z pohledu vašich zkušeností, když jste od začátku postupovali až k vlastnímu serveru a tisícům návštěv denně.

Moc děkuji.

Co se právě děje na Webtrhu?

09.04.2020 12:28
2
neřešit rychlost hostingu, ale rychlost aplikace, neřešit silný HW, ale aplikaci škálovat do šířky klidně na desítky instancí.

Počítej s tím už při návrhu, např. rozdělením na čtecí a zapisovací db, redis jako cache, soubory na nějakém block storage atd.

Umožní ti to pak růst postupně. Takhle funguje i řada velký českých webů s milionovými návštěvami.
09.04.2020 12:42
3
Vyšší zátěž na co? Nepopsal jsi jak aplikace funguje, co využívá a co bude vyvolávat onu zmiňovanou zátěž.
Jak chceš potom, abychom ti doporučili hosting?
09.04.2020 13:30
4
Zajímá mě teď pouze strana hostingu a obecně na co si dát pozor atd. Řekněme, že se jedná typem aplikace o portál s recepty (PHP, MySQL), do budoucna navštěvovaný. Prostě se vyhnout přešlapům a abych nemusel časem měnit poskytovatele hostingu a usnadnil si to už jen správnou volbou poskytovatele.

Původně odeslal Wladass
Vyšší zátěž na co? Nepopsal jsi jak aplikace funguje, co využívá a co bude vyvolávat onu zmiňovanou zátěž.
Jak chceš potom, abychom ti doporučili hosting?
09.04.2020 13:57
5
Takže zvol někoho, kdo má rychlou db: https://www.wpcesko.cz/otestovali-jsme-blueboard-cz/
09.04.2020 16:49
6
Pokud nechcete dělat přešlapy a nevadí Vám si připlatit za kvalitu a servis, kdy na telefonu se nesetkáte s "nočníkem", ale seriózním, vzdělaným technikem, pak NETIO. Minimálně se podívejte na nabídku virtuálních serverů s administrací.
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".