Jelito x je libo poutavý text na míru? O to se umým postarat!

Ano, jsem ráda, že jsem upoutala pozornost všech milovníků zabijaček … a vegetariány snad zaujala i ta hrubice v nadpisu 😊

Teď, když už vás jistě zajímá, co bude následovat, bych se vám ráda představila – nebojte, bude to rychlé a bezbolestné.

Kvalitní copywriting prakticky vládne online světu v dnešní digitální době.

Potýkáte se s otázkou, či je to právě to, co vašemu online podnikání chybí? Ráda Vás přesvědčím, že máte pravdu (ostatně jako vždy, že ano?:).

Působím na trhu od roku 2016 - v mém týmu je 15 zkušených copywriterů – slečny, muži, dámy, pánové, maminky … – prostě expert vedle experta na různé oblasti - a to se vyplatí!

Za tu dobu jsme pomohli mnoha online bossům vyšperkovat jejich podnikání, s čímž jdou ruku v ruce samozřejmě vyšší příjmy a větší okruh zákazníků.

Rádi Vám zajistíme:
• kvalitní copywriting
• ghostwriting
• články na blogy, magazíny – včetně administrace v redakčních systémech
• překlady – slovenština, angličtina, španělština, francouzština, polština - od rodilých mluvčích
• PR články
• popisky zboží, služeb a další
• expresní vypracování zakázky do 24 hodin i v případě většího množství textu

To vše za předem jasně stanovených podmínek – ne, poznámky pod čarou nevedeme a žádné „extra poplatky", jak mají ve zvyku ostatní agentury, si také neúčtujeme.

Když k tomu přičteme příjemnou domluvu a solidní jednání, tak je skoro noha v nohávě.

Ceny jsou odvislé od rozsahu práce, nicméně při větším a dlouhodobějším odběru se dají vždy domluvit oboustranně výhodné podmínky :)

Ukázky prací v případě zájmu jsou samozřejmostí.

Za nezávaznou konzultaci nic nedáte a my se budeme těšit na všechny zvídavé (i ty zcela obyčejné :) dotazy. Pište buď sem, nebo na email michaela.texty@email.cz.

Děkuji