Prodej brandové domény světové značky Fred Perry
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Poptávka tvorby webu - cestování, výlety

Přátelská zpráva
Loading...
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce Poptávky vývoje a programování.
Vybíráme pro vás:
 1. Zdravím Vás,

  připravuji projekt. Potřebuji nejen naprogramovat, graficky zajímavě vytvořit a 100% zprovoznit, ale také pomoci s tímto projektem po profesní stránce.

  Potřebuji projekt, aby vše na sebe hezky navazovalo, a když se do toho někdo pustí, tak aby to dotáhl do konce. Vše ve 100% kvalitě a zcela funkční, vše provázané a hlavně, aby to bylo vidět (SEO, provázat se soc.sítěmi). Optimalizace, viditelnost ... Poptávám tedy vše od A do Z. (včetně propojení, založením soc.sítí a všeho okolo). Občas mi chodí nabídky typu, uděláme Vám grafiku, naprogramujte si to jinde - tak tímto směrem nejdu.

  Jedná se o projekt, kde se budou prezentovat určité společnosti, místa. Mělo by umět ukázku daných cílů na mapě ČR. Včetně ukázky umístění, např. barevnými šipkami, v mapě či piktogramy. Dále by zde mělo fungovat vyhledávání v mapě jako celku, v kategoriích apod. Omezení i krajem, řazení, druhem firmy, výlet apod.

  Na mapě by mělo umět více možností, ukázek, filtrů .... Detaily si upřesníme skrze zprávy.

  Dále běžné záložky, navíc možná blog, formuláře na dotazy. Možnost nákupu slevového kupónu či podobně. Problematiku platební brány domluvíme následně. Vše je na další komunikaci, tvorbě.

  Detaily přes zprávu, i tak je musíme doladit společně.

  Nabídky prosím přehledné, se základními informacemi, kontakty, odhadem, referencemi.

  Díky, Martin

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3