Covistop Dezinfekce rukou Anti-Covid - 100 ml s rozprašovačem, 500 ml se stříkací vložkou, Skladem
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Prodej 3D tiskárny - kov

Přátelská zpráva
Loading...
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce Další prodeje.
Vybíráme pro vás:
Vyvolávací cena: 600 000  Kč
Historie příhozů: Žádné příhozy
 1. Nabízíme k prodeji SLM tiskárnu EP M100T pro tisk z kovu, resp. z kovových prášků. Součástí je počítač obsahující aplikace potřebné pro tisk na tiskárně M100T.

  EP - M100T SLM tiskárna - tiskárna na kovové díly, SHINING 3D pořizovací cena 3 612 723 Kč s DPH. Vydražená cena je konečná.

  Odkaz na fotogalerii https://photos.app.goo.gl/xsMhwkWxsCAqbDvS9 a zde ze září 2019 s vícero detaily pro posouzení stavu https://photos.app.goo.gl/hVZemETyHSr2HK3G7.

  Tiskárna byla provozována krátkou dobu na jaře 2018 ve zkušebním provozu prakticky pouze k tisku několika obchodních vzorků. V hale v Kostelci nad Labem je umístěna celou dobu bez přesouvání.

  O další údaje o velikosti pracovního prostoru, spotřebě elektřiny, technického plynu - dusík, a tisknutelných materiálů nám napište v soukromé zprávě.

  Název: Předmět aukce 3D tiskárna.jpg
Zobrazení: 717
Velikost: 17,7 KB

  Vydražená cena musí být následně schválena zajištěným věřitelem, předmět aukce je z insolvenčního řízení z majetkové podstaty.
  Přiložené miniatury Přiložené miniatury Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: Předmět aukce 3D tiskárna.jpg Zobrazení: 225 Velikost: 282,8 KB  

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3