logo
29.04.2020 18:49
151
Původně odeslal johny66cz
Zvláště si neoprávněně žádat o peníze v době nouzového stavu
A jak vis, ze to je neopravnene? Ty jses nejakej vestec a z par verejnejch informaci hned vis jak na tom lidi jsou a jak je to zasahlo? V dodavatelskejch retezcich atd.? Soudis na zaklade domnenek... to je proste faul...

Co se právě děje na Webtrhu?

29.04.2020 19:07
152
Honem napráskej OSVČ v tvým okolí a lidi z tohodle tématu, dostaneš odznáček.

Napsal bych něco ve stylu Novotnýho, jakože bolševická svi*ě, zm*d apod., ale nenapíšu, nejsem Novotnej.

Přátelskou zprávu od podpory si můžeš ušetřit Tome, buď rád aspoň za ty hvězdičky.
29.04.2020 19:17
153
Někteří to nepochopili, jedna se o kompenzační bonus za následky přímých opatření vlády. Že se zpozdí dodávky z Číny nebo se potenciální kupující zalekne viru, začne šetřit a momentálně nekoupí váš produkt je nárok na bonus? Ale to ať si dotyční pak vysvětlují finančáku, ten to třeba pochopí.

Nevím na koho byla narážka na nahlášení vůdci. Volič ANO rozhodně nejsem a bonzování se mi příčí.

Mluvil jsem obecně o neoprávněných žadostech, kterých bude hodně. Některé potrefené husy se najdou i zde. Otázka na konkrétního uživatele byla pouze otázka.

Naštěstí mně se v podnikání daří a nemusím nic takového řešit. Naopak se snažím situace využít a než žádat o bonus, tak raději rozjet neco nového. A pokud vypadne příjem, i tak přežiju bez bonusu.
29.04.2020 19:21
154
I ztráta v jednotkách procent je prostě následek opatření. Pro tebe třeba ne, však ti to nikdo nebere, ale nech každýho, ať si to rozhodne sám a odpusť si kecy o tom, že by to měli rychle zkontrolovat.

Nahoře se krade v miliardách a ty tady budeš řešit pár šušňů.
29.04.2020 19:29
155
Mluvil jsem jen o tom, že nějaké ty kontroly očekávám. Nic víc, nic míň. Nikomu ji nepřeju.
29.04.2020 19:39
156
OK, no, mě to jen nadzvedlo ze židle vzhledem k tomu, co se teď děje v souvislosti s Kuberou, Koněvem, Mynářem a celou s tou tragédií na hradě a ve vládě.
30.04.2020 10:54
157
Z praxe je to tak, ze kdyz se jim neco nezda, tak vam zavolaji pro overeni. Takze se to vsechno prochazi manualne a kontroluje pred odeslanim penez. :)
30.04.2020 11:06
158
Původně odeslal vodička
OK, no, mě to jen nadzvedlo ze židle vzhledem k tomu, co se teď děje v souvislosti s Kuberou, Koněvem, Mynářem a celou s tou tragédií na hradě a ve vládě.
I když milion chvilek nemusím, tak ten seznam smluv na nákup roušek je fakt super. Policie ho asi nečetla a nebo si to nechávají na začátek volební kampaně:)
01.05.2020 08:26
159
Tak mám dojem, že s tím snížením příjmů v souvislosti s podporou "blbne" čím dál tím víc lidí. Skoro nikdo nepřemýšlí o tom, že v důsledku těch opatření např. sice vůbec nemuselo dojít ke snížení příjmů, ale k nárůstu nákladů na domácnost (nejsou školní obědy apod.), takže můžete vydělávat pořád stejně, ale zůstane vám z těch peněz míň.

Nebo třeba já jako jediný z ČR dostal pozvánku na jednu zahraniční akci, ze které jsem měl psát reportáže, kterými bych si vydělal další slušné peníze navíc. Akci kvůli pandemii samozřejmě zrušili. Další potíže mám kvůli tomu, že jsem zrovna měl rozdělané refinancování jedné hypotéky a v podstatě to ustrnulo na mrtvém bodě, takže nadále platím vyšší splátky než bych musel. Teď po mně chtěli kopii DP za rok 2018 - paní na FÚ byla po telefonu velmi milá a ujistila mě, že není problém poslat to na jakoukoliv adresu, kterou do žádosti uvedu, abych s tím pak nemusel znovu na poštu. Obálka mi od včerejška leží na pohovce, poslali to mně do vlastních rukou.

Takže pokud je pravda co píše Daniel, tak u mě snížení příjmů vidět nemohli, ale nikdo mi nevolal, peníze jsem dostal a špatný pocit z toho určitě nemám (ostatně už jsem je rozdal). A případně si na toto téma klidně s někým "popovídám".
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".